Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Divat a szilikon a 20-30évesek...

Divat a szilikon a 20-30évesek között?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem strandra és egy normális nőt nem láttam (magamon kívül). 2csoport volt. Az egyik az önbizalomhiányos anyukák, a másik meg a szilikon lányok. Szinte mindenük mű volt. Ez most divat a fiatalok körében, vagy ilyen olcsó, vagy mi történik a nőkkel???
2012. jún. 22. 13:20
1 2
 11/18 anonim válasza:
rülj neki, hogy nem érted, drága! Én már sajnos értem és hidd el, jobb neked! :)
2012. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
De épp azért műtetik meg hogy ne legyenek deszkák amilyen te is voltál ez őket zavarja szerintem ezzel semmi probléma nincs főleg ha ő így jobban érzi magát amúgy meg te mék strandon voltál?
2012. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mert sok nőnek szülés után pont, hogy tönkremegy a melle. Megduzzad, aztán leapad és megereszkedik. Én meg pl. nem is szeretnék gyereket, úgyhogy nekem nem opció, hogy szülés után megnő a mellem.
2012. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is a Pakálon voltam!! :))))


1. válaszoló :) Lehet hogy láttuk is egymást :) Bár mivel azt írtad hogy magadon kívül a többi anyuka önbizalomhiányos és "nem normális" volt, ezért remélem engem nem láttál, magyarul rólam nem ezt gondoltad.

2012. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mármint azt írtad, hogy magadon kívül egy normális npt sem láttál..pedig nem vagyok sem önbizalomhiányos, sem szilikonos. Tehát egy valaki tuti volt rajtad kívül, aki egyik csoportba sem tartozik, de bevallom, én többet is láttam a csinos természetes anyukák közül, és a szilikonmentes fiatalok közül. Utóbbiakra példa a tesóm, ugyanis családostul voltunk.
2012. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
azért, mert ha neked normális most a méreted, akkor nem tudod (nem emlékszel), milyen önbizalomromboló a tükörben egy deszka felsőtestet látni... nekem alapból is kicsi volt, mióta diétázom és sportolok, még jobban összement (már épphogycsak 70A), és emellé széles a csípőm... jövőre meg fogom csináltatni, mert mű-nem mű, így rosszul érzem magam a bőrömben. 20/L
2012. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem 70/B a mellem, a csípőm meg széles. De a strandon ki látja mekkora a mellem? Elvégre nem nudista strandra járok.....a push up bikini meg csodára képes. Megfelelő fazonnal már nincs is szükség fél milláért műanyagot tetetni a valódi cici alá....én mindig addig kerestem a megfelelő bikinit, amíg rá nem találta. Tökéletes, mintha két mérettel nagyobb lenne a mellem, minden fürdőruhám. Pucéran nem mutogatom úgysem a strandon..
2012. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tinikoromban is visszataszítónak találtam. A mai nők kiábrándítóak Semmi szépérzékük nincs
2012. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!