Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Divat a szilikon a 20-30évesek...

Divat a szilikon a 20-30évesek között?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem strandra és egy normális nőt nem láttam (magamon kívül). 2csoport volt. Az egyik az önbizalomhiányos anyukák, a másik meg a szilikon lányok. Szinte mindenük mű volt. Ez most divat a fiatalok körében, vagy ilyen olcsó, vagy mi történik a nőkkel???
2012. jún. 22. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Tegnap én is strandon voltam, anyuka vagyok, de nem vagyok önbizalomhiányos, sőt, csinosabb vagyok mint szülés előtt (torna és diéta fél éven keresztül), de szilikonom sincs. Nem ugyanazon a strandon voltunk :)

Amúgy elég hülye általánosítás amit írsz, mert én tegnap láttam sok nagyon csinos lányt, anyukát is, szilikonmellet EGYET SEM. Nem tudom hova jársz, de nagyon nem jó helyre......

2012. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
egyetlen normális nőt nem láttál magadon kívül. az igen...
2012. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
amúgy nem mindegy neked, hogy kinek mije mű vagy nem? ha ők attól érzik JÓL magukat, boldogok, és előtte pl önértékelési bajuk volt(tapasztalat, bár nem saját),akkor senkinek nincs joga leszólni őket, senkinek nincs hozzá köze. nem olcsó, de lehet, hogy már éveken keresztül spóroltak rá, nem kell egyből arra gondolni, hogy lehúzott valami pénzes fa.szit vagy apucit..
2012. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy lehúztak volna bárkit is :)

Inkább csak ledöbbentett a sok mű nő. Én is anyuka vagyok, szóba elegyedtem a többi anyukával és mind csak panaszkodott, hogy mennyi maradt rajruk szülés után...

2012. jún. 22. 15:01
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Én is anyuka vagyok , 42 éves.3 gyermekem van , 3 szülés , szoptatás után én rászorultak a plasztikára.Szilikon melleket nem csináltattam de felvarrattam őket mert nagyon nem voltak esztétikusak.

Emellett volt hasplasztikám meg zsírleszívásom is.Meg egy arcfelvarrást is csináltattam.


Senki meg nem mondaná hogy beavatkozásokat végeztek rajtam.Az alakom újra szép és vigyázok rá.

2012. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nekem az a fél év ami alatt lement a 20 pluszkiló, nem volt egyszerű, meg kellett dolgozni érte, tény, de most már boldog vagyok hogy sikerült :) A 20 kiló után meg még lement másik 3 is. A mellem nekem sem olyan mint húszévesen volt, azaz a szoptatás meglátszik rajta, de a titok egyszerűnek bizonyult: push up bikini. Más meg nem látja, hogy lóg kicsit a bikini nélkül, a férjemnek meg így is, úgy is jó :) Azt tudom, hogy neki az nem tetszene, ha műanyagot fogdosna, hozzáteszem nekem sem.

Én tehát a melós utat választottam, de tényleg megérte. És ahol én voltam tegnap, ott voltak valóban csinos anyukák, de egyik sem volt mű, ugyanis azért igaz ami igaz: a plasztika látszik. 100 esetből 99-nél legalábbis látszik, már csak a mell alakján is.

2012. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyébként melyik strandon voltál?
2012. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Divat vagy nem divat, 26 éves vagyok, és ha lesz rá pénzem én is meg fogom csináltatni. Így sajnos nagyon aránytalan az alakom, pedig évek óta sportolok. Ha néha feljön pár kiló plusz, minden a combom belső felére és a hasamra megy, felül meg teljesen lapos vagyok. És hogy ettől majd MŰ leszek? Ha azt vesszük, ebben a világban már szinte egy nő sem természetes teljesen, hiszen a nők 90 %-a jár szoláriumba, festeti a haját, csináltat műkörmöt, rakat fel póthajat, műszempillát, stb... És akinek pl. meg van csináltatva a foga, az is mű? Ezek a dolgok mind arra szolgálnak, hogy valamilyen HIÁNYOSSÁGOT pótoljanak, hozzanak fel ALAP szintre, ami az emberek nagyobb százalékának megadatott, de az illetőnek nem.

Örülj neki kérdező, hogy neked van önbizalmad, de ha másnak nincs, akkor téged miért zavar az, ha műtéttel tesz ellene?

2012. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem zavar, csak furcsa. Nem értem miért kell hatalmas cici, hatalmas ajak, extra kerek popsi. Nekem 70AA volt a mellem szülés előtt (az a bolhacsípés kategória) szülés után 85C lett, szoptatok még és 20éves is elmúltam, nyilván nem vagyok már olyan feszes. De jól érzem magam, és nem értem hogy miért kell 20évesen pl mellplasztikázni akkormég fog változni a nagysága és a formája is. Persze az oké, hogyha nagyon megereszkedik akkor varrassa fel, ha ettől jobb neki, de az amúgy is szép cicit csak nagyobbá tenni, sztem butaság-csak azért mert a divatlapokban ez van
2012. jún. 22. 22:29
 10/18 A kérdező kommentje:
páskál
2012. jún. 22. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!