Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha elmegyek pszichológushoz,...

Ha elmegyek pszichológushoz, adhat olyan szakvéleményt, hogy a túlsúly miatt vagyok depresszív, és állja a TB a zsírleszívást?

Figyelt kérdés

ismerek egy csajt akinek így lettek mellei, szóval biztosan nem lehetetlen


van rajtam úgy 15 kiló felesleg, és egyszerűen nem tudom ledolgozni...

próbáltam már mindent, kapszulákat, koplalást, csirkemell+rizs+edzés kombinációt...de egyszerűen nem mozdul a mérleg...rettentő rosszul érzem magam, nem szívesen megyek ki az utcára, haverokhoz meg pláne nem, nagyon ritkán megyek a sulin és az edzőtermen kívül máshova...annyira rosszul érzem magam a bőrömben, pedig mások és magam szerint is (minden beképzeltség nélkül) helyes arcom van, de egyszerűen képtelen vagyok elfogadni magam. Van 3 éve párom, de nem segít, hiába mondja, hogy Neki tetszem...


Már arra is gondoltam, hogy belevágok a hasamba, hogy kifolyjon a zsír, hátha akkor megműtenének, és sikerülne eltüntetni


nagyon utálom magam... :(


kifizetni nem tudnám, képtelenség...


22 éves vagyok, 160cm és 75kg körül


2012. ápr. 11. 20:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
100% hogy a TB nem fizeti, nem támogatja a zsírleszívást pont úgy mint a szépészeti beavatkozásokat se
2012. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
a mellműtét is szépészeti, nem???
2012. ápr. 13. 20:07
 13/17 anonim ***** válasza:
igen,kivéve a kisebbítés (ha kb a fele mirigyállományt kiveszik)vagy rákos betegség miatti mellet kell korrigálni
2012. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hát akkor én ezt nem értem... :S mert neki nagyobbították, pedig alkatához mérten nem voltak kis mellei (ok, lehetett volna nagyobb..)
2012. ápr. 16. 20:37
 15/17 nyikiric válasza:
100%

itt nálunk az egyik ismerősöm a következőket mesélte. Én csak azt írom amit ő mondott nekem.

Pontos számokra már nem emlékszem, de írok példát.

mondjuk volt 120 kg. Elment a háziorvosához és segítséget kért tőle, mert fogyni szeretne. A háziorvosa szigorú diétát írt neki plusz rendszeres testmozgást. Sikerült is leadnia pár hónap alatt 40 kg-ot. Ezután annyira megnyúlt a bőre a hasán, hogy szerette volna leműttetni. Elment a háziorvosához aki mondta neki, hogy ebben az esetben mivel nagy és hirtelen fogyás történt vannak kórházak akik ingyen megcsinálják ezt. És az ismerősöm el is ment és megcsináltatta.


De ehhez tényleg orvos kell, hogy igazolja, hogy mennyi voltál és mennyi lettél és mennyi idő alatt.


Max ilyen megoldás van, de másról én sem tudok.

2012. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Van remény, és jó hogy sportolsz és odafigyelsz az étkezésre, viszont nem érdemes nyaggatni a testet, mert elkezd bepánikolni és a "semmitől is hízni kezdesz" Déltől hatig vagy nyolcig eszel normális ételt, így 16-18 órát hagyod piehnni a gyomrod, akkor be tudod állítani azt a mennyiséget, amivel a test elkezdi felhasználni a féltve őrzött zsírréteget. Két tápláló étkezés mellett lassan alábbhagy a pánik és elkezdődik a zsírleadás. A maradék időben pedig vizen kívül én mást nem veszek magamhoz. A makacs zsír leadásáról többet itt [link]


Ja igen nem tudom, hogy leszívják e a zsírodat, ha az agyturkász javasolja.

2012. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A zsírleszívás nem megoldás, még ha sikerülne is 15kg nem fognak leszívni. Max pár kilót.

Az evésről annyit hogy ha nem eszel a szervezeted elkezd raktározni.

Az meg nem mindegy hogy mit eszel és hogy azt hogyan. Meg az se hogy mit edzel. Pl kondiba mit csinálsz? Mert ha pl csak kardio azzal nem mész túl sokra.

Inkább keress egy rendes edzőt aki állít össze étrendet, edzéstervet. Ha így se sikerültne akkor orvos. Jah és sztem hagyjad a kapszulákat.

2012. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!