Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha elmegyek pszichológushoz,...

Ha elmegyek pszichológushoz, adhat olyan szakvéleményt, hogy a túlsúly miatt vagyok depresszív, és állja a TB a zsírleszívást?

Figyelt kérdés

ismerek egy csajt akinek így lettek mellei, szóval biztosan nem lehetetlen


van rajtam úgy 15 kiló felesleg, és egyszerűen nem tudom ledolgozni...

próbáltam már mindent, kapszulákat, koplalást, csirkemell+rizs+edzés kombinációt...de egyszerűen nem mozdul a mérleg...rettentő rosszul érzem magam, nem szívesen megyek ki az utcára, haverokhoz meg pláne nem, nagyon ritkán megyek a sulin és az edzőtermen kívül máshova...annyira rosszul érzem magam a bőrömben, pedig mások és magam szerint is (minden beképzeltség nélkül) helyes arcom van, de egyszerűen képtelen vagyok elfogadni magam. Van 3 éve párom, de nem segít, hiába mondja, hogy Neki tetszem...


Már arra is gondoltam, hogy belevágok a hasamba, hogy kifolyjon a zsír, hátha akkor megműtenének, és sikerülne eltüntetni


nagyon utálom magam... :(


kifizetni nem tudnám, képtelenség...


22 éves vagyok, 160cm és 75kg körül


2012. ápr. 11. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a zsírleszívások 95%ában féléven belül visszamegy a nemkívánt zsír...
2012. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

első, nem ezt kérdeztem, de egyébként ismerem a blogot.


mit nem lehet azon érteni, hogy nem tudok mozgással, eg.életmóddal fogyni??? update-eztem is, az sem használt



vissza pedig biztosan nem jönne, annyit eszem mint egy kiscsirke, volt egy nehezebb időszakom, amikor csoki+chips, és ezt nem tudom eltüntetni 3 éve


rendes kaját nagyon keveset eszem



de a kérdésre még mindig nem kaptam választ...

2012. ápr. 11. 20:32
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
hát szerintem akkor mindenki ezt mondaná és rohanna rögtön dokihoz hogyha nincs rá zsé:) Szerintem nem lehet.
2012. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
bocsi azt kihagytam hogy genetikailag vagy ilyen? Mert ha igen sok mindent nem tudsz tenni! Másik: Pajzsmirigyedet megnézetted már? Ha alulműködik akkor lehetséges ez!!
2012. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Elmész,megkérded.

Egyébként meg nem hiszem,hogy nem tudod leadni,csak egy kitartás kéne.

2012. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

12éves korom óta fogyózom, azért is eszem ennyire keveset, mert összeszűkült a gyomrom


előtte sem voltam vékony, de mikor feljött a sok-sok kiló, csak rosszabb lett. kb. 2,5éve futok, mellette hol diéta, hol kapszula, mostanában csirkemell+rizs...és 3 kilót fogytam... vagyis 2,7et, pontosabban....azt hiszem, van kitartásom... havi 1 csokit eszem


de nem ez a lényeg, a kérdésre szeretnék választ



a pszichológus sem olcsó, ezért szeretném előbb tudni, hogy lehetséges-e

2012. ápr. 11. 20:43
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szia,nem akarlak elkeseriteni,de én voltam zsirlesziváson,soha többet nem megyek az biztos.volt már több mütétem,de ez volt a legrosszabb,ráadásul, 8 hónapig tartott kb.mert visszajött.hiába igéred meg magadnak h majd vigyázol és nem eszel,nem tudod megtartani.
2012. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem az elfogyasztott étel mennyisége okozza a zsír felhalmozódását. Hanem a genetika, és az egymáshoz kapcsolodó rendszerek (hormon, ideg, pajzsmirigy rendszer) együttesen, ezeket nem lehet egymástól függetleníteni.

Genetikailag meghatározott hova hízol. Ha nem eszel semmit vagy keveset akkor is csak oda fogsz hízni, ahol hajlamos vagy rá. Sok esetben a leszívott zsír helyére még több zsír halmozódik fel a későbbiekben, vagyis a műtét után, mert a szervezetet nem lehet becsapni, érzékeli ha elvesznek belőle.

Orvos vagyok, tanultam. 30 F

2012. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
szóval nincs megoldás, semmi remény, hogy egyszer szép legyek??? ha sporttal, ha műtéttel, mindenképp visszajön???Mert akkor inkább felakasztom magam... :(((
2012. ápr. 12. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!