Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha elmegyek bőrgyógyászatra...

Ha elmegyek bőrgyógyászatra hogy le szeretném vetetni az anyajegyeimet, akkor kb milyen hamar adnak időpontot?

Figyelt kérdés
Mert én most fogok érettségizni, és májusban szeretném levetetni az írásbelik után ... tehát azért szeretném tudni hogy mikor menjek el bőrgyógyászhoz. (:
2009. márc. 3. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Á, nem úgy van az!!! HOgy Te elmégy az állami bőrgyógyászatra, és leveszik! A barátnőm bőrrákgyanús, és nem hajlandók neki így se levenni, meg akarják várni, még rondább és veszélyesebb lesz. Elvégre ŐK ráérnek, nem? :S Mint megtudtuk, magánúton 20 ezer ft körül van 1 db anyajegy levétele és diagnosztizálása (h rákveszély fennáll-e).

Persze ettől még elmehetsz az SZTK-ba, - a mi városunkban 2-3 hónapra adnak időpontot....no comment, és ha odamégy, alig vannak, olyan kényelmesen dolgoznak, de állítólag ez nem hozzáállás- hanem finanszírozásbeli probléma, meg adminisztráció, hogy egy nap x fő beteget láthatnak el... - szóval kérdezz rá, de ha csak nem extrém elrákosodott, nem fogják levenni, és akkor Te is fordulhatsz magánorvoshoz.

2009. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én 14 voltam, amikor leműtettem az anyajegyem.. még 7. év vége felé elmentünk egy bőrgyógyászhoz, aki tovább küldött egy plasztikai sebészhez, a bőrgyógyászatra, még augusztusban.. szóval a konzultációra is 2-3 hónapot kellett várni.. No igen, majd novemberre kaptam meg a műtétidőpontját.
2009. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Én azt tudom ajánlani, hogy telefonálj az SzTKba, és kérdezd meg az orvost. Van ahol azonnal megcsinálják, és csak a vizsgálati eredményekért kell elmenni, van ahol hónapokig dobálnak, ha egylátalán hajlandók valamit csinálni.
2009. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ez nem így működik!

Elmész a bőrgyogyóra és ott megnézik az anyajegyet.Ha valóban indokolt a levétele mert pl. olyan helyen van vagy csúnyán kidudorodik stb. akkor ír egy beutalót amit a sztk-ban vagy kórházban működő általános sebészetre vagy plasztikai sebészetre kell elvinni.Odamész kivárod a sorod az orvos megnézi és kiírnak műtétre,várólistától függően ez lehet 2hét, de akár pár hónap is.

Ez nem szépészeti ellátás!Ha csak azért vetetnéd le mert neked nem tetszik akkor el se menj,mert mindenkép a bőrgyógyász dönti el indokolt e a beavatkozás.

Ha megvan az ídőpontod steril kisműtőben, helyi érzéstelenítéssel kimetszik azt a bőrdarabot és elküldik szövettanra.Tapasztalatból szóltam!

2009. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!