Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol szedessem le az anyajegyemet?

Hol szedessem le az anyajegyemet?

Figyelt kérdés

Van egy anyajegy az arcomon, kb.: 0,5 centis. Nem tudom, hol szedessem le. Ugyanis az interneten láttam olyan oldalakat, ahol mutatták, milyen szépen begyógyult az anyajegy: [link]

Viszont máshol rémes hegeket láttam :( nagyon meg vagyok ijedve. Mivel ez az arcomon van, fontos lenne, ogy ne rontsák el. Mit tegyek? Menjek magánorvoshoz, aki egy kicsit körülményesebben csinálja? Hallom, az SZTK-ban ingyen leveszik, de gondolom, így kicsit felületesebben csinálják. Akkor hova menjek? Inkább megyek oda, ahol pénzbe kerül, csak szép lesz az eredmény.


2011. márc. 18. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebészeten.
2011. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

°°Bata Adryy°° válasza:

Először menj el egy bőrgyógyászhoz és kérdezd meg,hogy ő mit javasol,hová menj..

2011. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem is kérdezz meg azért egy szakértőt...nehogy ne legyen jó, ha leszedeted, tudod vigyázni kell vele:)

persze, nem beleszólni akarok...csak biztos, ami biztos érdemes megkérdezni:)

amúgy lehet, hogy pont attól a jegytől vagy különleges és szép, jól gondold meg:)

[link]

látod, nem tudom melyik arcrészeden van, de ha ebben van vmi, akkor...:D na jó, ezt csak úgy belinkeltem, de hátha érdekel:)

remélem segítettem:)

2011. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!