Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fájni fog? Vagy ne szedessem le?

Fájni fog? Vagy ne szedessem le?

Figyelt kérdés
Az államon bal oldalt van egy anyajegyem, ami mindig is zavart engem. Ma a bőrgyógyász azt mondta, hogy ha szeretném, levetethetem. Én nagyon örültem, mert megszeretnék tőle szabadulni, de a beavatkozás hogyan zajlik? fáj? utána marad ott heg? szeretném ha eltűnne, és minél előbb át akarok esni rajta..tapasztalatok?
2011. aug. 5. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


körülbelül így van nekem is, mint ennek a lánynak, csak az államon, és halványabb, nem szembetűnő ennyire, még is zavar..

2011. aug. 5. 17:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy zajlott a beavatkozás hogy volt egy kis öltöző fülke ott megkérték hogy vegyek le mindent elhúzták felvettem mindent,mondták üljek le amig kijön a következő kijött bementem felfeküdtem ( én is féltem) Remegtem mint az állat de nem baj addig előkészítettek mindent,aztán valami hideget is éreztem az volt a fertőtlenítő szer amivel lekenték,utána kaptam egy szúrit ( Ami nem fájt !!!) Olyan volt mintha pattanás lett volna de tényleg aztán már nem éreztem semmit mire mondtam a dokinak hogy kérek még egy szúrit a biztonság kedvéért addigra már mondta hogy a felét kivágta!! Utána összevarta meg nem tudom aztán kimentem anyámhoz és rohadtul nem éreztem a karom pedig a nyakamon volt egy nagyon nagy anyajegy.

Szóval ne félj!!!

Én megint vissza fogok menni és többet leszedetni. Annyira egyszerű én meg hónapokat rágodtam rajta .

A varratszedés meg még annyi sem volt hogy megéreztem volna.Kb. 2 perc. Én fehérváron a kórházba csináltattam és lehet szidni a kórházat mert a magán doki jobb de igy örülök hogy nem fizettem 30 ezret ezért a kis szarért.:)

2011. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szóval azért nem éreztem a karom mert egy szúri erős és azért a nyakam sem éreztem de azt inkább nem mertem mozgatni!:)
2011. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem 3 is van az arcomon, de engem még sose zavart

ha nem tudsz megbarátkozni akkor szedesd le, amúgy semmi tapasztalatom ezzel kapcsolatban, bocsi

2011. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon hasznos válaszok!

első: köszönöm! ez nagyon megnyugtatott. én ma a Heim Pál kórházban voltam, akkor gondolom az ottani orvos végzi majd el. és, egyáltalán nem biztos hogy a maszek jobb mint a sima orvos, ami tb-re megy. egyetértek, amúgy is, anyum 80 ezres fizetése ne az én 'Hülyeségemre' mennyen el. :)

nagyon köszönöm :))

2011. aug. 5. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!