Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás elött ha bekenem a...

Tetoválás elött ha bekenem a területet fastumgéllel és veszek be cataflamot 1-2 órával előtte akkor kevésbé fog fájni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A fastum teljesen hatástalan lesz, szerintem felesleges. Viszont a tetoválás a végére először egy nagy nyílt seb, amibe beleviszik tűvel a krémet, tehát lehetséges, hogy még butaságot is csinálsz vele.

A két fájdalomcsillapítónak se látom értelmét.

El lehet viselni, túl lehet élni, és úgy mondom, hogy nekem három tetoválásom van, ebből az egyik akkora, hogy a minta egy A4-es lapot beborított.


Nem tudom, hová és mit akarsz, de bírd ki!

Ha ennyire félsz, én a helyedben inkább bekapnék egy nyugtatót, vagy két felest, lazábban fogod bírni, mint fájdalomcsillapítóval. :DDDD

Nem kell betojni.


Az első perc után úgy elzsibbad a bőröd, nem fog fájni, csak érezni fogod.

2011. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek a tetoválás, ha ennyire félsz a fájdalomtól?

ezt olvasd el, hátha ott is használnak ilyet, ahol csináltatod.

[link]

2011. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van máre 1 tetkom a lapockámon, azt meg se éreztem kb, de most a csipőmre szeretnék egészen a mellemig.. ettől se félek de mindki azzal ilyeszteget hogy nagyon fág fájni mert csontos rész blabla.. és megijedtem..:S
2011. jún. 13. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!