Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki Armani pólót hordani?

Ciki Armani pólót hordani?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha amúgy nagyon sok pénzed van, drága autóval jársz, akkor az emberek azt gondolják, hogy itt egy gazdag felvágós ember.


De az armani polódra rámegy a fél havi költségvetés és amúgy bkv-val jársz, akkor az emberek azt gondolják, hogy itt egy csóró magamutogató pcs.

2019. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha az elejére hatalmas betűkkel ki van írga, h Armani, na az ciki és esélyes, hogy nem is igazi. Nekem van Armanim, de csak ha levetem és megnézem a nyakában levő cimkét akkor látszik a márkája.
2019. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Pláne hogy tengernyi mennyiségű hamis Armani cucc van. Amit a különböző kisebbségek és magukat jómódúbbnak mutatni akaró csóró proli előszeretettel hordanak.


Persze nyilván ha egy ember egy 20 milliós autóból száll ki, arról el tudom hogy hinni hogy eredeti Armanit hord, de ha egy szedett vedett öltözékű utca emberén látom, azt nem tudom komolyan venni.

2019. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha fizet neked a reklamfeluletert, akkor nem. Ha ingyen reklamozod, akkor luzer vagy.
2019. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van olyan eredeti armani póló, amin nagy betűkkel virít a felirat legelöl?
2019. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

@13:27


Csak úgy mondom hogy rengeteg olyan eredeti termékük van...


[link]

2019. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Emporio Armanit igen, az olyan, mint az Adidas vagy H&M. De már a sima Armanik között sem nagyon találni visszafogottabb darabokat, most eléggé kínaias ízlés szerint van felépítve a választék (mondjuk egyébként az összes többi divatcégnek is). Sima pólóból egyébként nincs sok értelme Armanit venni, mert nekik is ugyanazok a cégek gyártják le, mint bármelyik másik T-Shirtöt - piké pólótól vagy ingtől kezdődően lehet érezni minőségbeli ugrást egy Armani meg egy gazdaságosabb márka között.
2019. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen.Egy bizonyos kor felett főleg,a kevesebb több.
2019. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
turkálóból szereztem egy valami hasonló márkás cuccot. vagy armani vagy gucci. mivel csak a belső címkén van a márka így, hordom a felsőt. Mario van rajta (a játék, ismered) amúgy rappernek öltözve. eredetinek tűnik, minőségileg is 5-ös. de ha rá lenne írva, hogy armani, már max itthonra venném fel füvet nyírni.
2019. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha valoban 20 ezerert veszed es eredeti akkor igen

de en inkabb hilfiger guess ck ralph lauren polokat veszek

2019. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!