Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sok ez a ruha egy esküvőre?

Sok ez a ruha egy esküvőre?

Figyelt kérdés

[link]


Pár hét múlva lesz unokatestvérem esküvője és egy szinte teljesen ugyanilyen ruhában tervezek menni. Nem tudom, hogy sok-e vagy sem. Nem leszek koszorúslány, így félek, hogy esetleg túlöltözném. Unokatestvérem menyasszonyát nem tudom megkérdezzem-e, nem vagyunk valami beszélő viszonyban. Vagy illene megkérdeznem?

16/L



2019. máj. 31. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem csinj
2019. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy 16 évesnek szerintem igen
2019. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
57%
Sok
2019. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Sok? Ugyan már..

Nagyon szép ruha, én is simán felvenném

19/l

2019. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon csini leszel benne. :)
2019. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Szép ez a ruha de szerintem kérdezd meg hogy a koszorúslányok milyen ruhába lesznek mert ha hasonlóba ( szín vagy fazon) akkor nem ajánlott mert azt hihetik hogy te is koszorúslány vagy ha meg nem hasonloba lesznek akkor jó választás
2019. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
79%
Szerintem nagyon csinos,de ha biztos akarsz lenni a dolgodban, szerintem nyugodtan megkérdezheted az unikatestvéredet.
2019. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem sok.Szép leszel benbe
2019. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kicsit koszorúslányos, ha nem vetted meg én nem venném meg.

de azért nem gáz, vagy ilyesmi, meg nagyon szép. szerintem ne kérdezd meg, az fura, mert úgy se mondhat nagyon mást, de esetleg unokatesódat kérdezd meg, hogy a menyasszonyától érdeklődjön, hogy illik-e ez az esküvő hangulatához szerinte, finoman

amúgy ha jófej akkor örül neki, hogy jól érzed magad és szépen kiöltözve mész, az én esküvőmön én örülnék ha a barátom unokahúga jól érezné magát és szép lehet

2019. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Örülnék, ha egy ilyen ruhát fel mernék venni és még jól is állna!

Szerintem nem sok, én sok hasonló(vagy még nagyobb) ruhás lányt láttam.

2019. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!