Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhat illik felvenni...

Milyen ruhat illik felvenni esküvőre?

Figyelt kérdés
Nyilván nem melegitobe szeretnek menni, csak nem tudom... a baratom nagybatyjanak lesz esküvője szóval csak kísérő vagyok de nem tudom hogy milyen ruhat vegyek fel. A hosszabb ruhák már kimentek a divatból? Vagy mi az ami jo?

2019. ápr. 14. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elegánsan öltözz ki az időjárásnak megfelelően.
2019. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Szolidat, elegánsat, kb mintha színházba készülnél, tehát nem partyszerkó (pláne templomi szertartásra), de ahogy mondod, nem is tréninggatya.

Szerintem a hosszú ruha sohasem ciki, sőt. Meg még amúgy sincsenek olyan nagy melegek, lehet, hogy fáznál is egy rövidebben.

Színek tekintetében a fehér az, ami tabu. Sokan mondják még a feketét és a pirosat is, de szerintem nem ez nem nagyon állja meg a helyét. A fekete egy klasszikus szín és egyáltalán nem csak olyan fekete ruhák vannak, amik temetésre illenek, a piros pedig lehet a menyecskeruha színe, de ez ma már nem általános egyáltalán, ennyi erővel akkor lilát sem vehet fel az ember, mert van olyan színű is.

2019. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én sem fehérre gondoltam, inkább valami halvány korall vagy ilyesmi szint szeretnek...

2019. ápr. 14. 23:44
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem giccses, nem kirívó, hanem csak egyszerűen gyönyörű. Nem nagyon kivágott, és nem p csavillantós; továbbá nem fodrok, rózsák, csipkék, gyöngyök alatt roskadozó! Talán egy egyszerű kis fehér vagy fekete, legalább a fél combot takaró, nem túl nagy kivágású elegáns ruha.
2019. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Fehérben, feketében, pirosban nem megyünk esküvőre. A többit jól írták a többiek, viszont ma is illetlenség ezeket a színeket felvenni.
2019. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

„Fehérben, feketében, pirosban nem megyünk esküvőre.”


Teljesen feketében voltam én is és barátnőm is. Megkérdeztük a párt, hogy rendben lesz-e az all black és egyáltalán nem érdekelte őket. Az ifjú pártól függ, nem párszáz éves hülyeségektől.

2019. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmire gondoltam amúgy:)

2019. ápr. 16. 19:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 16. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Szép ruha :) szerintem teljesen rendben lesz, biztosan jól fog állni.
2019. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2019. ápr. 17. 05:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!