Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a NewYorker...

Mi a véleményetek a NewYorker ruhaüzletről? Megéri ott vásárolni? Nem az árakra gondolok, mert én ha költök akkor költök. A ruhák minőségére gondolok

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2019. máj. 25. 09:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
New Yorker tipikusan azokat a ruhákat árulja, amit megveszel, felveszed egy esti barátokkal lógásra, de azért arra nem készülsz, hogy még harmadszor is jó állapotban lesz.
2019. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%
Vállalhatatlan.Ízléstelen,ár-érték arányban szintén borzalmas,egy szinten kezelném a kínaival.
2019. máj. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
71%
Figyelj nekem is FSBN meg Smog ruháim vannak ,de azok nem nyúlnak meg semmi.. Azért veszem mert hát viszonylag közepes az ára ,tehát nem olcsó és nem is túl drága ,de ha drágábbat vagy minimum 5 ezer forint felett vennél akkor nem nyúlna ki :OO Amúgy én úgy vagyok ,hogy inkább cipőre költök :DD Most is 40k-s cipő egy 10k-s FSBN-el :P Csóróság van na...
2019. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Istenem, mennyi "okos" kommentelő van. Egy SMOG farmert 12 ezerért vettem, semmi baja. Meg kell nézni milyen anyagból van és normálisan kell mosni. Egy rendes, jó minőségű mosógéppel. Nem, nem a 40 éves tárcsás Hajduval. A Pull & Newyorker & Zara kb. ugyanaz a szint. A jobb minőség a Nike, GAS és társai. De hát árban is mások ezek. Cipőt vegyetek rendeset, ne fast fashion store-ból.
2019. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!