Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a NewYorker...

Mi a véleményetek a NewYorker ruhaüzletről? Megéri ott vásárolni? Nem az árakra gondolok, mert én ha költök akkor költök. A ruhák minőségére gondolok

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2019. máj. 25. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ruhák minősége rosszabb, mint a kínai.
2019. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

En meg vagyok elegedve vele, de mindig megnezem az adott ruha anyagat. Pl. 100%pamut polot nem vennek sehol, mert azok eddig nekem mindig kinyultak alul. Szoktam latni itt csipkealapu felsoket is, azoknal ahogy lattam, mar a boltban kiallnak a kis gumiszalai, alatta meg még ott van a 100% polieszter reteg... A 2990 ftos ruha ugyanigy full polieszter (ugyanaz, mint a h&mben 😀).

Farmert osszel vettem, jol nyulik, kenyelmes (nincs kinyulva 7 honap utan se). Sportruhazatot is gyakran veszek innen, tetszik, hogy a nadragok drifit anyaguak es olcsobbak, mint mashol es dizajnosabbak. Nemreg meg egy tok szep paperbag shortot vettem, imadom 😀 Cipot csak akkor vegyel, ha 1 szezonra akarsz venni es van masik, mert gyorsan szetesnek.

2019. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerű, basic dolgokat érdemes itt venni. Nekem ezek már több mint 3 éve megvannak, és semmi bajuk.

Ellentétben a H&M-es felsőimmel, ami már egy mosás után hordhatatlan.

Viszont az utóbbi egy évben szerintem borzasztóra redukálódott a minőség. Már 80%-ban csak az ócska, elszabott méretű kínai selejtet látni, de még így is fogtam ki elég jó dolgokat, pl. egy bársonyos tapintású rózsaszín felsőt.

2019. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
FSBN cuccaim vannak onnan, pl a 100% cotton-os fuck-os polo.. 2 felvetel utan kinyult a nyaka, 1 het utan mar nem tudom mi tortent vele de az egesz atlatszott xdd
2019. máj. 25. 10:01
 5/14 A kérdező kommentje:
Viszont akkor ti hol vesztek ruhákat?
2019. máj. 25. 10:01
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Én régen szerettem,mára már nagyon silány lett a minőségük.Nem szoktam ott vásárolni már.
2019. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Zarában, Reservedben legtöbbször, más boltokban is szoktam, de nem mindegyikben van férfi osztály azért nem írom. A tesco F&F-ben is van, hogy veszek ezt-azt, nekem azok a ruhák is jobb minőségűek, mint bármi amit eddig a New Yorkerben vettem. Én ezért is nem veszek ott már semmit.
2019. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sinsay, h&m, tally es par new yorkeres darabom van de a new yorkeres nacik nalam 1-2 honap utan kuka, kinyult a derekuk brutalisan, ketszer belefertem volna meg a derekaba kozben mindenhol mashol meg feszult meg rajtam 😂
2019. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jó dolgaik.


Van onnan olyan farmerem, ami 4 éve hibátlan állapotú, szép cspikefelsőim, szövetkabátom.

Az Amisu kollekció darabjai ízlésesek és tartósak, a többit jól meg kell nézni, vannak vacakok is.

Otthoni pólókat szoktam még ott venni, sok aranyos feliratos van olcsón (1000-1500Ft).


A H&M-et jobban szeretem egészében.

2019. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem borzasztóan silány dolgokat árul. Nem éri meg ott vásárolni.

Egy fillért sem adnék ki az ottani cuccokért.


Ha mindenképpen valami plázás üzletben szeretnél vásárolni akkor a Mangot meg a Zarát és a Pull and Beart tudnám ajánlani.

2019. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!