Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az öltözködésem...

Niky20010312 kérdése:

Szerintetek az öltözködésem tényleg ribis volt, vagy apám egy gyökér? 18L

Figyelt kérdés

Pár napja, amikor 30 fok körül volt, kicsit kimentünk a barátnőmmel a városba, lőtt is egy képet rólam:

[link]

Örültem, hogy elővehettem a szekrényből a nyári ruhákat..

Erre mikor hazajöttem, apám már hazaért a munkából. Felhúzta a szemöldökét, és végignézett rajtam, majd hallottam, hogy odaszólt anyámnak, hogy "ez most jött a sarokról?"

Mi a véleményetek? Nagyon megalázó volt.



2019. ápr. 27. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagy ribis.

Ha ilyen csinos lennék, én is így öltözködnék ;)

2019. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy tök átlagos nyári szett. Nekem is van hasonló
2019. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
58%
Mai aggyal az nekem is, bocsi. Volt, hogy igy öltöztem, csak a felső forditva takart...ha ra gobdolok, hogy otozlodhettem úgy, szegyellem magam evek tavlatabol. Hiaba volt 35 fok
2019. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
52%

Egy szép, fiatal csaj miért ne öltözhetne így????

Nem arabok vagyunk.

2019. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
74%

Apád is férfi. Ő férfiként ezt gondolja egy így felöltözött 18 éves lányról.

Akik a combod gusztálják, szinten nem area gondolnak, hogy biztos jó vagy matekból, vagy szereted a történelmi regényeket. Csak finomabban fejezik ki magukat.

Gondolom, te se azért dobtad ki mindened alul-felül, mert 25 fokban izzadsz. Csak akkor vállald fel, hogy élvezed, ha megnéznek, és ne tedd a szende szüzet, hogy meleg volt.

Csak egy tipp: a sivatagi népek nem véletlenül hordanak hosszú, bő ruhákat bikini helyett. Nyugodtan menj miniben, bikiniben, bugyiban, vagy amiben jól érzed magad! De ha meleged van, azon ez nem segít, felesleges is erre hivatkozni.

2019. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
42%
Jah,akkor majd ne csodálkozz,ha kéretlenül is idegenek tapiznak az utcân.Mondhatod,hogy magadnak öltözöl,de akkor ugye minek mész az utcára,maradhatnál a lakásban is...Apádnak igaza van.
2019. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
69%

Es aki ugy taperolt, hogy hosszu nadrag volt rajtam es normal polo??

Hagyjuk mar ezt...

Gondolom, zsakban kellene jarni, akkor nem taperolnanak. Vagy egy muanyag hengerben

2019. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
75%

semmilyen öltözködés nem jogosít fel a szexuális zaklatásra

tipikus begyepesedett, proli áldozathibáztatás

ennyi erővel végig lehetne markolászni minden nőt a strandon

2019. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
62%
És mit fogsz felvenni nyáron?
2019. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell csadorban járni, meg apácának öltözve. Nyugodtan vegyen fel pichanadrágot vagy amit akar.

Csak vállalja is fel, hogy mutogatni akarja magát, aztán kész. Utána meg nem kell besértődni, ha minden pasinak elsőre az jut eszébe, hogy pasizni ment, és szabad a pálya.

2019. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!