Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem túlzás hogy a...

Szerintetek nem túlzás hogy a H&M levélben kéri számon hogy rég nem vásároltam tőlük?

Figyelt kérdés
Egy emailes kupon még teljesen belefér. De hogy már kiküldenek ilyen szórólapot is 72 pontos betűmérettel hogy milyen rég vásároltam tőlük és most rendeljek mert 10% meg ingyenes szállítást adnak, nekem ez kicsit sok. Nem az hogy nem értékelem a kedvezményt de postai úton szerintem már túlzás főleg ilyen szöveggel hogy milyen rég vásároltam tőlük. Mintha számon kérnék rajtam hogy miért nem szórom náluk a pénzemet. Lehet épp nem voltam olyan anyagi helyzetben, vagy például azért mert mostanság eléggé a mennyiségre mennek rá mint a minőségre... Biztos pont ezért könyörögnek mert alig veszik már a silány cuccaikat
2019. márc. 11. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
hát akkor téged nem is szeretnek eléggé, én 25%-os kupont kapok rendszeresen :D amúgy ja, elég pofátlan, főleg, hogy erről le sem lehet iratkozni.
2019. márc. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akarják elérni pontosan, hogy bizonygatni akard hogy neked igenis van pénzed és rendelj tőlük.
2019. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Marketing, semmi más. Ha 100 emberből 5 úgy reagál rá, mint te, 45 figyelmen kívül hagyja, 50 pedig gyorsan vásárol valamit, már jól jártak.

Én is kaptam ilyet amugy, nincs min megsértődni.

Nem vettem tőlük semmit, szóval a kupon ment a papírkosárba. Ha épp szükségem lett volna valamire, akkor megveszem, jól jött volna.


Forgalmuk meg bőven van, akármikor veszek valamit, rendszeresen azt írják, a túlterheltség és a rendelés miatt a kiszállítás 9 napig is elhúzódhat. Ami igazából két hét...

2019. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem fognak csődbe menni nyugi, ha nem vásárolsz. :)
2019. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Időnként írj te, hogy már régen nem küldtek 50%-os kupont.
2019. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!