Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik boltban láttatok...

Melyik boltban láttatok virágos felsőt?

Figyelt kérdés

Fellépésem lesz és azt mondták "cigányos" ruha kell. Az olyan hogy színes, mintás (virág??), elütő?

Ha nem tudjátok hol lehet venni, akkor egy sima egyszerű topból hogy lehet csinálni? Előre is köszi!


14/l


2010. jún. 22. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj turizni,száz forintért turizhatsz ilyet,mi is azt csináltuk tücsökavató előtt,töröknek kellett öltöznünk.....
2010. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én a promod-ba láttam párat:)
2010. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

és ha nem tudok elmenni (idő->közlekedés vagy időhiányban stb) akkor egy egyszerű topból hogyan tudnék csinálni? (valószínű h elmegyek de ha az idő nem lesz jobb lehet hogy nem tudok)

2010. jún. 22. 20:49
 4/10 A kérdező kommentje:
idő mint időjárás az elsőben :D
2010. jún. 22. 20:49
 5/10 A kérdező kommentje:

2. kérdező: ilyenre gondoltál, csak kíváncsiságból? :)

[link]

2010. jún. 22. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
h&m-ben most a virágminta megy, de azok nagyon szépek szerintem, nem cigányosak. viszont turiban tényleg találsz. amúgy meg, ha van otthon virágos, cigányos anyagod, varrsz belőle magadnak :D
2010. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kínaik, ázsia centerek főképp televannak velük
2010. jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amilyen képet belinkeltél, tegnap ilyeneket láttam a Renoválás turkálóban (Blaha- Dohány utca)

Volt rendes szaténos, volt pamut és volt áttetsző muszlin anyagú is.

Igaz, ez nem kilós, és 1500at elkérhetnek simán egy ilyenért, de még mindig olcsóbb mintha egy Promod vagy H&M üzletbe mennél.

Egy ilyesmi felső+ egy hasonlóan mintás bő szoknya, esetleg színes kendő a hajba és kész a cigányasszony :)

2010. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

ha ilyenre gondoltál akor háát ja ilyesmi konkrétan erre nem emlékszem de igen ilyenek vannak:)

2010. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a sok hasznos tanácsot!! :))
2010. jún. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!