Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik boltban láttatok...

Melyik boltban láttatok ilyesmi táskát? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan táskát keresek, ami nagyobb méretű, műbőr, lehetőleg barna (bármilyen árnyalata) és van két kis füle plusz egy hosszabb füle is van, hogy a vállamon is át tudjam vetni (és lehetőleg 7000-nél ne legyen drágább)

Küldenétek linkeket ilyen táskáról és boltokat ahol láttatok? Mostanában sehol se láttam.


2011. aug. 21. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kinaiban láttam.
2011. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bershka, Zara, Pull&Bear, H&M
2011. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :) (mások még írhatnának választ :)) )
2011. aug. 21. 11:44
 4/6 csokissüti002976 ***** válasza:

Kínaiból ne vegyél!!!


Februárban vettem a kínaiból fekete műbőr válltáskát. Tetszett, mert nem volt rajta semmi extra. 2300-ért vettem. Az a lényeg, hogy 4-5 nap után szakadt rajta a bőr, a varrás... Viszont TáskaCenterből vettem 2600-ért egyet, nagyon jó, csak bekapta a biciklim, és sz*rrávágtam. :( De táskaboltból vegyél táskát!

2011. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csokissüti002976 ***** válasza:
Vagy ilyen "plázás" üzletekből. Vagy turiból. De semmiképpen ne kínaiból!!!
2011. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2011. aug. 24. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!