Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kell jelentkeznem hogy...

Hol kell jelentkeznem hogy modelkedést csinájak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, h hülye kérdés, de engem érdekelne, h hol kell jelentkezni, h modelkedhessek? 18 vok,és nem a plaza cica, de szivesen kiprobálgatnám az olyan rucikat is(kedvem, és idöm nincs a melo miatt h shoppingiljak:( ). Az alakommal nincs gond, csak talán a hasam nem olyan lapos,mint a modelekké:(:S szeretném ha valaki tudna nekem mondani, vmi olyan helyet ahol foglalkoznak ilyennekkel (adnak ruhát sminkelnek,és hajat csin). Tudom elég merész de hátha vkinek "kellek".

Bocsi ha hosszu lett,és kicsit értelmetlen, de nagyon ki szeretném probálni:$

Köszönöm


2010. jún. 22. 17:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Először is magyarul tanulj meg, hidd el, segít. Az igényes nyelvhasználat igényes embert takar.
2010. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
LEHET hogy tudok segíteni. Írj privit, és lécci írd pontosan hogy mit szeretnél:)
2010. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jelentkezz valami átalakító műsorba, asszem a Viva-n van ilyen. Ott megcsinálják a hajad, a sminked, a ruhád.
2010. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szija :)

Nekem nagyon nagy szerencsém van beléptem myvipen az egyik modell klubba és az utóbbi hónapban 3 modellügynökség keresett fel, hogy dlgozzak nekik pedig szerintem nem vagyok szép szóval teis lépj be ilyen klubbokba és várj :)

2010. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálam az ágyamon lehetsz modell:D Forgatunk pár filmet, és tuti felfigyelnek rád;)
2010. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszi a normális válaszokat!

am már jelentkeztem a viván, de le vagyok sz.rva...

köszi a segitséget:P

2010. jún. 25. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!