Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kell jelentkeznem hogy...

Hol kell jelentkeznem hogy modelkedést csinájak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, h hülye kérdés, de engem érdekelne, h hol kell jelentkezni, h modelkedhessek? 18 vok,és nem a plaza cica, de szivesen kiprobálgatnám az olyan rucikat is(kedvem, és idöm nincs a melo miatt h shoppingiljak:( ). Az alakommal nincs gond, csak talán a hasam nem olyan lapos,mint a modelekké:(:S szeretném ha valaki tudna nekem mondani, vmi olyan helyet ahol foglalkoznak ilyennekkel (adnak ruhát sminkelnek,és hajat csin). Tudom elég merész de hátha vkinek "kellek".

Bocsi ha hosszu lett,és kicsit értelmetlen, de nagyon ki szeretném probálni:$

Köszönöm


2010. jún. 22. 17:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de:


1. kiöregedtél a modellkedésből

2. Ha nem rendelkezel átlagon felüli kinézettel, felejtsd el

3. Ezek a reklámok, hogy jelentkezz, modellkarrier vár rád, ezek mind kamuk. 100ezret kell fizetned egy portfólióalbumért, ami majd a szekrényedben fog porosodni, mert nem fogsz kelleni senkinek


18éves vagy, tudhatnád, hogy s mint működnek ezek a dolgok.

Nem bántani akartalak, de ezek a tények. Üdv: K.L.

2010. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszike, elszomoritottál, de ez van...:(
2010. jún. 22. 18:00
 3/16 anonim ***** válasza:
Én már voltam ilyen modelliskolákban és felvilágosítottak az instruktorok, hogy tényleg nagyon sokat kell fizetni portfólióért, elsősorban. Aztán egy hónapig járnod kell a modelliskola tanfolyamaira, ami alkalmanként vagy 20.000 Ft, aztán ha sikerül a vizsgád, talán kellesz valamelyik cégnek. Szóval tényleg felejtős.
2010. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
cm ? kg ?
2010. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi

165/51

és van olyan hely ahol csak felöltöztetnek?,mert igazábol nicns kedvem a boltokat járni, h találjak vmi ruhát.:S szégyen nem szégyen nekem anyum szokott ruhát kinézni, és ha tetszik meg veszem:$

2010. jún. 22. 18:11
 6/16 anonim ***** válasza:

jobb, ha elfelejted, alacsony vagy a kifutóra.

esetleg arcmodellnek mehetsz el, HA.

2010. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

így van igaza van az utolsó kommentelőnek.

nagyon alacsony vagy.

modell 175-től modell ..

2010. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
okés, akk van olyan hely, ahol csak nah h is mondjam... vannak emberkék aki felöltöztetnek, és kifestenek, meg hajat csin, mint pl szegeden a délmagyar, de azok saját ruhában vannak,és csak smink és haj van... de én azt szeretném, ha vmi zura kis rucit adnának rám...:$ értitek? v naon kusza?:$
2010. jún. 22. 18:54
 9/16 anonim ***** válasza:
hát eléggé...mi az a zura? zara lenne? menj be az arénába vegyél egy két rucit és máris boldog lehetsz
2010. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
utolso, ami azt illeti a zura szó azt jelenti, h nagyon jo, és csini. 1 szegedi vok, szal az arénába nem tok elmenni. 2 nem akarok ruhát venni, ugy h nem mondták többen h jol áll, és am elég sajátos stilusom van szal nehéz olyan ruhát találni ami tetszik, ezért szeretném, ha "rámadnák" a ruhákat. de kössz...
2010. jún. 22. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!