Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 31-Éves kórban el lehet...

31-Éves kórban el lehet kezdeni a modelkedést?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Miféle betegség az a 31 éves kór?
2011. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Már érzed a fájdalmakat vagy még csak lappang?
2011. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez fájt,de jó...
2011. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de helyesen írni még megtanulhatsz:D
2011. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nincs túl sok esélyed.A legtöbben már tinikorukban elkezdik.De a helyesírás megtanulása is hasznos, és az nincs korhoz kötve.Ugyan nem fizetnek érte,de megéri.
2011. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetsz modell 31 évesen. Ahhoz már túl "öreg" vagy.
2011. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14-15 évesen kezdik 18 évesen sikeresek 30 éves kórukra meg öregek.Viccelsz te?? Nem nem lehetsz. Írd be az rtlklub videó keresői közé hogy modell és kihoz egy csomó riportot.hát ha ettől megjön az eszed..
2011. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Most attól hogy az rtl klubon mit mondanak az szent dolog????? Egyáltalán ti ismeritek a modell világot? nagyon okos itt mindenki!!! Szerintem meg lehet modell egy 31 éves, mert nem csak a kifutós modellek a modellek, hanem van más kategória is. meg attól függ hogy néz ki az illető.

Én pl: 26 vagyok most kezdtem modellkedni és kapok felkéréseket, amikért fizetnek is. Mondjuk én alig nézek ki 16-nak :), de az rtl klubról annyit hogy ott össze vissza beszélnek és nem azon keresztül kellene tanácsokat osztogatni másoknak.

2011. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szimi14 ***** válasza:
31 évesen ? :O szerintem az már túl sok
2012. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!