Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasiknak milyen öltözködésű...

Pasiknak milyen öltözködésű lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Arra értem hogy a nőies illetve egy kicsit fiús(gondolok itt a deszkás cipőre..)
2008. nov. 2. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy nő legyen nőies. Ha nem is magassarkúba akkor valami nói utcai cipőben legyen. Feszes farmer minig bejön meg egy nőies felső évszakhoz illően. De ez csakaz én véleményem. Stílus függő. De viszont ha a kettő keveredik az már nem szép.
2008. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Igazából attól függ milyen pasinak akarsz bejönni. Egy deszkás srácot sose fogsz körömcipőben fogni, ahogy egy öltönyöst sem deszkás cipőben. A célközönségtől függ, hogy mit hordasz. De szerintem hord azt amit szeretsz viselni és akkor megtalálod a neked megfelelő stílusú srácot is.
2008. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elöször tisztázd önmagadban milyen stílus jön be neked, így neked is tetszeni fog a hasonló stílust követő srác udvarlása.

Az nem jó választás hogy egy srác miatt változtasd a saját ízlésedet, mert idővel biztos hogy kijönnek az ellentétek...igaz az néha vonzák egymást:)

2008. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyáron mini szoknya poló vagyis nőies!!!!
2008. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még ha kicsit vagányabb v fiusabb is a stilusod, legyen csajos és csini
2009. jan. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!