Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem jönnek állandóan...

Csak nekem jönnek állandóan szét ott (kép) a cipőim?

Figyelt kérdés

Kép :

[link]


A kép csak illusztráció,nincs hibája,csak bejelöltem rajta.


Kivétel nélkül minden cipőm 1-2 hónapig bírja,napi 10kilóméterem van bennük átlagban.

Lehetne arra gondolni ,hogy gagyi cipőket veszek,de nem. A képen (gondolom sokan tudják) egy Vans cipő van ,olyanból is volt 1 ,de az se nagyon bírta tovább 1 hónapnál ,aztan elvált a gumi az anyagtól (ahol jelöltem a képen). Persze voltak gagyi 3000Ft-os kínai cipőim is ,de azok mintha jobban bírták volna (ami érdekes). Voltak magasszárúak is,azokkal is ugyanígy jártam. Csak sétára használom őket ,nem sportra. Ha folyamatosan guggolva/lábujjhegyen közlekednék akkor kéne úgy szétjönnie. 1 cipőm van ,ami több mint 8 éves és a mai napig fel tudom venni ,mert nincs semmi baja ,azonkívül ,hogy koszos az egy Adidas márkájú cipő. Gondoltam arra is ,hogy csak nagyobb márkákat veszek ,de a Nike,Supra,Vans és Adidas (a leírt kivételen kívül) is besült. Másnak is van ilyen problémája? Van rá megoldád? Vannak olyan cipők amiknél nincs ilyen hiba? Vagy esetleg az én napi 10 kilométerem sok ? Ragasztani nincs értelme ,ugyanúgy szétjön. Ettől függetlenül hordom őket ,csak azért mégis...



2018. júl. 18. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ezek nem tudom mennyire a te stílusod de ezek is varrottak


[link] Ridge-Rock Ridge


[link] Black-Whisper White



[link] Pearl


[link] Black-Puma Black


#5 voltam

2018. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is minden gumitalpas cipőmmel így jártam. Legyen az occó kínain, a conversen és az egyéb márkás cipő.
2018. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Koszi,,kimaradt a kerdesbol,de fiu vagyok😅
2018. júl. 19. 17:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Na mindegy de férfi cipőből is biztos van olyan. Esetleg a renoban nézted? Mintha ott láttam már volna ilyet, megint #5 voltam
2018. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Megnezem ,koszi
2018. júl. 19. 19:21
 16/16 Adren Stoff válasza:
100%
Szerintem a legjobb varrott cipo a Nike Air Force akar a rovid szaru akar a magas. Evek ota azt hordok es sose akart leesni a talpa vagy hasonlo. Egyszeruen remek az a cipo. Számomra nagyon kenyelmes is. A magasszaruba telen se fagy le a labam. Nyarra inkabb a rovid szarut ajanlanam es nem a feketet mert szivja a meleget az meg egy ket kellemetlenseget okoz (legalább is nekem) de amugy tényleg tokeletes. En nyugodt szívvel ajanlom ezt neked. Akar egy evet is kibir pedig en tényleg olom a cipoket:D
2018. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!