Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem jönnek állandóan...

Csak nekem jönnek állandóan szét ott (kép) a cipőim?

Figyelt kérdés

Kép :

[link]


A kép csak illusztráció,nincs hibája,csak bejelöltem rajta.


Kivétel nélkül minden cipőm 1-2 hónapig bírja,napi 10kilóméterem van bennük átlagban.

Lehetne arra gondolni ,hogy gagyi cipőket veszek,de nem. A képen (gondolom sokan tudják) egy Vans cipő van ,olyanból is volt 1 ,de az se nagyon bírta tovább 1 hónapnál ,aztan elvált a gumi az anyagtól (ahol jelöltem a képen). Persze voltak gagyi 3000Ft-os kínai cipőim is ,de azok mintha jobban bírták volna (ami érdekes). Voltak magasszárúak is,azokkal is ugyanígy jártam. Csak sétára használom őket ,nem sportra. Ha folyamatosan guggolva/lábujjhegyen közlekednék akkor kéne úgy szétjönnie. 1 cipőm van ,ami több mint 8 éves és a mai napig fel tudom venni ,mert nincs semmi baja ,azonkívül ,hogy koszos az egy Adidas márkájú cipő. Gondoltam arra is ,hogy csak nagyobb márkákat veszek ,de a Nike,Supra,Vans és Adidas (a leírt kivételen kívül) is besült. Másnak is van ilyen problémája? Van rá megoldád? Vannak olyan cipők amiknél nincs ilyen hiba? Vagy esetleg az én napi 10 kilométerem sok ? Ragasztani nincs értelme ,ugyanúgy szétjön. Ettől függetlenül hordom őket ,csak azért mégis...



2018. júl. 18. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Pedig gagyi minőség a baj, és a vansnak is elég gagyi minősége van.

Olyat keress aminek azon a részen nem gumicsík van, mint a vansnek, conversenek meg a hasonló tornacipőknek.

A 8 éves adidas cipőd hogy néz ki? Le merném fogadni annak nem ilyen

2018. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha normális cipőt veszel reális áron, akkor azzal nem lehet baj. Gondolok itt ismertebb márkákra, pl. Nike, Adidas, Vansot hagyjuk xD De egy normálisabb, eredeti cipőt nem veszel 10-15.000Ft alatt, de azok legalább bírják is ! 😉😀
2018. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen cipők mind szét fognak jönni: gyakorlatilag vízszintesek, márpedig ott keményen hajlik a láb és a cipő. Csak az fogja bírni, ami ott erős.
2018. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1 - Koszi,oo... Reszben igaz,az az Adidas annyiban mas ,hogy a gumi sokkal kemenyebb ,masszivabbnak erzodik mint ezeknel ...

#2 - Te szerintem nem olvastad el rendesen

2018. júl. 18. 22:42
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne ragasztott cipőt vegyél hanem varrottat. Nekem van egy agyon hordott puma vikkym 1 éves és soha semmi baja nem volt.
2018. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen ,enis gondoltam ra,de egyszeruen sehol sem talalok. Mindenhol ezek a Vans tipusuak vannak ,ezek meg ugye nem varrottak. Futo cipot,bakancsot,papucsot stb nem hordok ,szoval maradtak ezek a sportcipok...

Esetleg hazilag valahogy nem lehet varrni vagy valamit csinalni vele?

2018. júl. 19. 00:14
 7/16 anonim ***** válasza:
kilyukad a kislábujjadnál vagy mindkét oldalon kiszakad ahol hajlik?
2018. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindket oldalon elvalik az a (a kepen feher a feketetol) feher gumi resz az anyagtol. Utana fentrol be lehet latni a 2 koze. Igazabol az anyag nem szakad meg meg semmi,a cipon nem lesz lyuk,csak a gumi es az anyag valik el egymastol.
2018. júl. 19. 11:00
 9/16 anonim ***** válasza:
akkor tényleg vegyél varrottat, ne vulkanizáltat
2018. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akarok/akartam venni olyat,de vagy nem arulnak ,vagy rossz uzletekbe jarok (H&?,newyorker,Cosmos,c&a,MasoAndro [kinai] stb...). Mindenhol ezek a Vans tipusuak mennek ,csak mas markaval vagy (a kinaiban) epp markajelzes nelkul. Esetleg nincs ennek a varrottnak valami neve,ami alapjan neten tudok keresni es rendelni?...
2018. júl. 19. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!