Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kérnek állandóan képet...

Miért kérnek állandóan képet felvéve az eladó ruháimról? Komolyan nem tudom megérteni.

Figyelt kérdés

Szóval, a gardróbcserére fel szoktam rakni néhány ruhát, ami rám már nem jó, (vagy nem is volt soha, de azért elraktam, hátha...) illetve, amit már nem használok. Ha valami jó rám, arról szoktam úgy is képet csinálni, hogy felveszem, de a többiről értelemszerűen nem tudok.

Mégis, az összes r.hadt üzenet első kérdése, hogy tudok-e képet küldeni felvéve. De ezt egy matrózblúznál, egy sima pólónál, egy farmernál vagy egy tök egyszerű egyberuhánál is ugyanúgy kérik. Most komolyan, az, hogy rajtam hogyan áll az adott darab, mit mond majd neki? Elvégre mindenkin mást mutat ugyanaz. Miért nem elég, ha lemérek mindent és elküldöm az adatokat? Nem értem. :D


2017. jún. 20. 13:08
 1/1 Metionin ***** válasza:
Mert tök másképp néz ki egy ruha az emberen (próbababán) és kiterítve. Tőlem is mindig kérnek, pedig a legtöbb ruha amit árulok, nagy rám, úgy kaptam őket és emiatt nem tudom hordani. Ha felveszem őket, lógnak mint csontvázon a ballonkabát. De mégis kérik. Oda is írom, hogy nagyok rám, ezért felvéve borzalmasak. De ha kérik a képet, megkapják.
2017. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!