Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy szándékosan kettőt vettél ugyanabból a ruhából magadnak?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az oka?

2018. júl. 5. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Igen, de nem kettőt hanem négyet!

Super skinny farmerről van szó nagyon kényelmes volt az anyaga , rettentő kényelmes és nyúlékony.

Nálam úgy szokott lenni hogy ha tetszik egy ruha és ha csak egyet merek venni akkor másnap már nem lesz ha esetleg mennék venni tartalékot. Betiltják, nem gyártják már stb. Kifogással de nincs.

Na így hogy betankolok mindenből 4-5-öt persze más színűeket így már én bhaszok ki a véletlennel és nem fordítva! :))

2018. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Pólóból és cipőből (!) is előfordult már, igen!
2018. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nadrágból igen, mert nehezen találok megfelelőt, ami tetszik kényelmes, jól néz ki, jó az anyaga stb., úgyhogy, ha éppen kifogtam egy jót, akkor vettem belőle többet is. Ugyanígy a melltartót is, mert az is mindig problémás szokott lenni. Valamint zoknit, bugyit is szoktam több egyformát, de annak nincsen semmi különösebb oka, csak abból szimplán jó, ha van és nem különösebben érdekel, hogy hogyan néz ki. Pólóból, pulcsiból stb. max különböző színűeket, ha megtetszett és kényelmes volt, de teljesen egyformát nem szoktam.
2018. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Ami kényelmes, vagy extrán tetszik, abból lazán :D
2018. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fehérneműt mindig, leggingsem is volt több egyforma fekete. Pulcsim van, ami ugyanaz teljesen a szín kivételével. Amúgy simán vennék többet (más színűt lehetőleg), de sima üzletben nagyon ritkán vásárolok, turiban meg erre nincs lehetőség.
2018. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rendszeresen

Utálok vásárolni, ha kényelmes veszek x darabot és kész

2018. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bugyiból és farmerból, ha beválik.
2018. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt csak, learazva 2200 Ft volt egy magas derekú farmer, azért vettem belőle kettőt, mert az egyiknek levagtam a szárát, és így olcsóbban lett magasdereku rovidgatyam :) De szerettem volna hosszú farmerbol is magasderekut igy vettem megegyet :) de amúgy bugyibol is vennék, vagy melltartobol ha nagyon kényelmes, jó anyagu, jó áron :)
2018. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most várom hogy a szandálomat leárazzák és veszek egy tartalékot belőle.
2018. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bugyiból, harisnyából, melltartóból gyakran előfordul, h 3-4-et is veszek, ha megtetszik és beválik...
2018. júl. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!