Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pamut szoknya sportcipővel...

Pamut szoknya sportcipővel gáz egy sportos alkaton?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kb ilyenre gondolsz [link] akkor oké.

Ha maga a szoknya sportos, akkor nem gáz hozzá a sportcipő.

2018. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Manapság már annyiféle módon öltözködnek, még ez sem gáz:

[link]

2018. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz, főleg ha utcán mászkálsz vagy épp táncolni mész főleg gyakorolni vagy valami akkor nyilván előnyös egy sportcipő. Én utcára ha szoknyát vagy más egyéb ruhát veszek fel mindig sportcipőt veszek, vagy vászoncipőt mert nekem az kényelmes. Balerinába nem érzem jól magam, papucsba, szandálba sem igazán meg nekem kényelmetlen is.

Persze ha elegánsabb helyre megyek vagy olyan helyre ahol illik normálisan kinézni akkor magassarkút veszek fel, vagy sarut, de többnyire sportcipőt veszek ha csak utcára vagy a munkahelyemre megyek.

Munkahelyemen lehetünk mi nők szoknyában mert irodában vagyunk, de mivel gyakran kell a csarnokba járnunk különböző dolgok miatt így nekünk is kötelező egyes védőfelszereléseket viselnünk, ugye a szemüveg ami nagyon fontos, meg a lábbeli. Mi hordhatunk mondjuk félcipőt, de munkavédelmit amiben acélbetétek vannak és az például szoknyával elég hülyén néz ki rajtunk, de így gyáron belül ez a követelmény.

2018. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!