Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány évesen kaptátok az első...

Hány évesen kaptátok az első melltartótokat? Ti mondtátok, hogy kellene, vagy anyukátok vett? 14/L

Figyelt kérdés
Csak arra vagyok kíváncsi, hogy a lányok többsége szereti-e a melltartót, mert anyukám erőszakolta rám mindig, míg meg nem szoktam. Azóta megszokásból hordom, de utálom.
2010. jún. 15. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én szeretem... együtt találtuk ki, hogy milyen legyen, zavar, ha nincs rajtam, mert úgy átüt és melltartóban kap egy formát... persze ez nem életkortól függ,hanem, hogy mikor érsz, lehet 12 évesen melltartód, de az is lehet, hogy soha nem lesz rá szükséged, mert olyan pici melled van... (persze attól még jó, ha van, mert nem látszódik át a pólódon)... :D
2010. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12 évesen kezdtem topot hordani, utána 14 évesen kaptam kapcsosat. azóta hordok, de van pár sportmelltartóm is. anya biztos vett volna előbb is, ha úgy látja, hogy szükséges. de b kosár alatt igazából tartószerepe nincs... ezért voltak ilyen kosár nélküli cuccaim. amióta d kosár, azóta kell... hordjad inkább, biztos van mit beletenni, én is nagyon örülök, hogy nem lóg:) pedig szép nagy...
2010. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Toppot 10 évesen kezdtem, igazi melltartót 12 évesen.

Mielőtt bárki belém kötne, 12 évesen akkora melleim voltak, mint egy akkor 15 éves bnőmnek.

2010. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
És azt hozzátenném, h neki se voltak picike mellei.
2010. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Légyszi a mostani korotokat is írjátok oda!
2010. jún. 15. 11:59
 6/19 anonim ***** válasza:
16-17 éves koromban anyukám talált nekem egy melltartót valahol:)de nem éreztem jól magam benne.Most 30 éves vagyok,és szívesebben járnék melltartó nélkül,szerintem az sokkal szebb,de a fiúk rögtön kiszúrják,szóvá teszik a dolgot,azonkívül a köznép sem tartja ízlésesnek azt hiszem.
2010. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ha utálod és kicsi a melled akkor nem feltétlenül kell. csak arra figyelj hogy a felsődön a mellbimbó ne dudorodjon ki, mert már nő vagy és illetlenség is néhol úgy öltözni, hogy közszemlére teszed mi van a ruha alatt.

én kb 13 évesen kezdtem hordani és szeretem.

2010. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát erről van szó!A furcsa beidegződéseinkről!:)
2010. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

hát.. elég furcsa dolog mert már 11 évesen kaptam topot, de arra nem sokára kaptam egy igazi melltartót is, ami mai napig jó rám..:)

amúgy mondtam hogy kellene. anyukám nem ilyen "melltartóveszekmagamtól meg elmondommindenkinekhmenzeszelalányom" :DD

14/L

2010. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
második vagyok, 20 éves.
2010. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!