Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Urbánus legenda vagy tényleg...

Urbánus legenda vagy tényleg igaz, hogy egy éppen nyitó plázában az első betérő/vásárló kap ingyen nagy összegű utalványt?

Figyelt kérdés
Holnap nyílik az Árkád Szegeden és egy ismerősöm kommentelte, hogy az első vásárló (azt nem tudom, hogy aki először lép be, mikor nyitják, vagy vásárol is valamit? bár az nehezebb lenne, ha azt figyelnék) szóval az az ember kap egy utalványt. Valaki tapasztalt már ilyet, mondjuk Budapesten? Ott jó sok nyílt már meg. :)
2011. okt. 3. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez inkább olyan amerikai dolog szerintem. :D Sztem nem igaz-

Na meg próbáld beelőzni a nyuggereket meg a hülye libákat, akik egymást tapossák holnap halálra. XD Inkább menj suliba/munkába. :D Én hétvége előtt a környékre se megyek, sőt, lehet inkább várok még többet. :D

2011. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!