Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az "Amisu" mennyire számít jó...

Az "Amisu" mennyire számít jó márkának?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Hát ez a New Yorker almárkája, szerintem alapból a New Yorker egy sz.r márka :S Gagyi cuccok, mondjuk elég olcsók, de a minőségük se jó!
2010. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Neked lehet,hogy olcsó..
2010. jún. 13. 10:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire jó, én szeretem, mert nőies cuccokat gyártanak, megfizethető áron. Tőlük van a kedvenc fekete boleróm, már jó 1,5 éve megvan és semmi baja.
2010. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Ki lehet fogni olyan rucikat amik szépek és nem drágák. Sőt, egyáltalán nem drága a New Yorker, de még annyit sem ér, amennyibe kerül.


Amúgy én inkább a Pimkie-t javaslom, és olcsóbb is mint az Amisu, és nagyon jó minőség, nekem Pimkie-s cuccom még nem ment tönkre...... Van amit tavaly nyáron sokat hordtam, idén is már volt rajtam és talán még jövőre is fogom. És egy 2500 Ft- os hosszított felsőről van szó.

2010. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel nem ér többet egy kínainál. Igaz legtöbbet ebben a boltban vásárolok, mert nekem nem mennek hamar tönkre a ruhák/cipők/táskák, de szinte mind1ikre rá van írva hogy made in china. :S
2010. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
szerintem nagyon jó, én csak ajánlani tudom :)
2010. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én vásároltam onnan,mert tetszett nagyon,de sajnos rosszak a tapasztalataim.Kinyúltak,kicsit ki is fakultak,pedig jó mosószer,nem túl sok mosás..
2010. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem ahhoz képest nem olcsó, de ki lehet fogni jó ruhákat.
2010. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Eredeti árra beárazva nem olcsó annyira, de én 1500 Ft/ db áron vettem olyan tőtopot, amin a mellnél egy nagy bross szerűség van, hasonlót szintén csak az hosszú fazonú illetve egy extra bő fazonú hosszított pulcsit. Ezek eredetileg 3500- 4000 Ft körül voltak.

Nincs komolyabb bajom a minőségükkel, de azért nem kell elájulni tőlük...

2010. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mikor rákaptam a New Yorker-re, heti rendszerességgel jártam, jól bevásároltam, "óóó, milyen jó cuccok milyen jó áron" alapon, aztán 3 mosás után szinte mind ronggyá ment. Azóta nem vettem ott semmit. Még a kínai is jobb....

25/L

2010. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!