Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Dolce Gabbana mennyire...

A Dolce Gabbana mennyire számít jó márkának?

Figyelt kérdés
Nem akarok úgy tűnni, mint aki játssza a hülyét, de annyira nagyon nem is mozgok otthonosan a divat világában. Viszont kaptam egy ilyen gyértású pulóvert.
2010. szept. 22. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a cigányok jutnak eszembe róla... ennyire jó márka.
2010. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon fasza olasz márka, szerettem. Csak magyarországon ami szembe jön veled 90% a kamu. Meg mióta minden cigányon ilyen van a buliban azóta én már nem veszek fel ilyet.
2010. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nagy betűkkel rá van írva, akkor gagyi, Domenico Dolce és Stefano Gabbana egy meleg pár, ennélfogva a stílusuk is kifinomult, noha gyakran meghökkentő...

valószínűleg eredeti, ha egy icipici cimke van kívül a tarkójánál, de semmi hivalkodó logó.


amőgy Luis Vuittonnal, Vera Wang-gal, Chanel-lel, Karl Lagerfeld-del stb egyenértékű, drága márka.


Dolce & Gabbana a fő vonal, és a fogyasztóbarát "D&G" az olcsóbb designvonal, ami úgy-ahogy megfizethető az átlagember számára.

2010. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
A Dolce & Gabbana egy világ márka. Aki azt írta, hogy a cigányok jutnak róla eszébe, az gondolom a hamis D&G cuccokra gondolt, mivel a cigányoknak nem telik igazira. És azért van egy kis különbség a kínai D&G meg a Domenico Dolce és Stefano Gabbana által tervezett kreációk között.
2010. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
a helyzet az, hogy nagyon jó márka lenne ha.. De mivel kishazánkban leginkább a cigányok rajoznak D&G, Armani és hasonló "jóskás" cuccokba ezért én mellőzném. Amúgy először nekem is a szamuRAJ-ok jutnak eszembe a név hallatán, utána pedig egy kétsoros elegáns szövetkabát ami nagyon tetszik. De ha kaptad a pulcsit akkor hordd bátran!
2010. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolat. Pont arra voltam kíváncsi, hogy hová pozicionálható. Extramagas Boss-Gucci stb vagy inkább középszintre, mint Retro, Fila Diesel stb.

A cigányos sztereotípia meg kb olyan, mintha azért nem venne valaki Mercedes autót, mert sok bunkó pózol Merciben.

2010. szept. 22. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
a Mercedes is jó példa, na meg az olasz bőrtalpú -kopogós- hegyesorrú cipőm is amit a sok prosztó szeret le "cigánycipőzni", nem mintha nem sza... nám le. A cigányos példát azért mondtam, mert ha nem szoktál hasonló felső kategóriás ruhákat hordani akkor simán lehamisítványozzák majd.
2010. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Utolsóval egyet értek.

Nekemis a cigányok jutnak eszembe róla. Meg az edhárdiról is. :D

És manapság mármindenki hamisitott márkás cuccokat hord, szóval ha tényleg nem hordtál eddig márkás cuccokat, lehamisitványozhatják.

2010. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon szeretem, persze nem a gagyi utánzatokat. isteni cuccokat terveznek, a D&G vonal fiatalosabb, és olcsóbb, mint a Dolce&Gabbana fővonal. előbbit lehet kapni itthon is. a Dolce&Gabbana nőies, kifinomult olasz stílus, a D&G pedig "őrültebb".
2010. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!