Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki 120 kg-osan térdig érő...

Ciki 120 kg-osan térdig érő szoknyát felvenni?

Figyelt kérdés
Pl ünnepségre.
2010. jún. 12. 20:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/136 A kérdező kommentje:

Minek válaszolgassak a kérdéseitekre? Higgyétek el, mindent jól csinálok, de ti még gondolom abba is találnátok hibát, amit dietetikus és személyi edző csinált nekem...

És azt hiszem NEM EZ VOLT VOLT A KÉRDÉS, hogy hogyan fogyjak le....

2010. jún. 13. 10:46
 42/136 anonim ***** válasza:
71%

Mindenki ezt mondja, nem 4 ember adagját eszed meg csak háromét attól még nem fogsz fogyni.Mozogj mellette bakker.

Bár most jön úgyis az h mozogsz is csak hát a gének...

Ismerős..

2010. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/136 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom attól kaptad fel a vizet, mert nem csinálsz semmit....Csak akkor ne siránkozz, hogy milyen bunkók az emberek, mert csak őszinték. Tudod, aki erre azt mondaná, hogy csak nyugodtan, jól fog állni stb, az ÁLSZENT, mert ugyanúgy össze fog súgni a hátad mögött. Mert nem szép látvány, és emellett még az életedet is kockáztatod!
2010. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/136 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, komolyan mondom :D

Étrendemet dietetikus állította össze, edzést személyi edző.

És csinálom is. Ti meg itt pattogtok, miközben ennek SEMMI KÖZE kérdéshez :D

Mit foglalkoztok a súlyommal? Olvassátok el a kérdést! Nem az volt, hogy hogyan fogyjak le, mert köszönöm, elég szépen fogyok.

2010. jún. 13. 11:25
 45/136 A kérdező kommentje:
És ha szerinted nem mozgásnak számít az, hogy hetente 4x1,5 órát vagyok konditerembe, 1 óra kardio edzés, fél óra kis súlyzós, akkor meséld el nekem, mit mozogjak. te biztosan jobban tudod, mint a személyi edző. :D
2010. jún. 13. 11:26
 46/136 anonim ***** válasza:
74%

De most őszintén, mire számítottál? Hogy majd mindenki mondja, hogy "persze vedd fel, csini leszel"??

120 kilósan nincs olyan ruha, amiben az ember csinos.


Ha Te meg heti 4szer 1,5 órát edzel megeszem a kalapom, mert nem hiszem, hogy végig tudsz csinálni egy 1,5 órás edzést. Mindezek mellett nem tudom milyen edző lehet az, aki neked ugrálós tervet állított össze..... ekkora súllyal nem szabad ugrálni, mert tönkremennek az izületeid, bokasüllyedés, térd porckorong leválás stb. Nem vagyok edző de ennyit még én is tudok.


Ruhaügyben: szaggatott csípő farmerminit javaslok, szűk csőtoppal és platformtalpú extra vékony tűsarkút.

2010. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/136 A kérdező kommentje:

Gyere el nyugodtan, nézd meg, ahogy végigcsinálom ;)

És nem mondtam, hogy ugribugri.. Sőt, nem is ugrálok.

Nem hiszem el, hogy így kiforgatjátok a szavaimat...

Az utolsó mondatodra inkább nem írok semmit. Csak annyit kívánok, hogy legyél Te is 120 kg-os, és kapj ilyen visszajelzéseket az emberektől! Majd meglátod kedves, hogy milyen érzés ;)

2010. jún. 13. 11:37
 48/136 anonim ***** válasza:
82%

Nem az utolsó vagyok de:

A normális emberek el sem érik a 120kg-ot, hanem 10-20kiló feleslegnél észbe kapnak és nem 100kilósan még zabálják ugyanúgy a hűtőt.

2010. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/136 A kérdező kommentje:
Valahogy ezt 10 évesen nem fogtam fel ;) Ennyit erről. Írtam már korábban is.
2010. jún. 13. 11:51
 50/136 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, igazad van.

És a leggázabb a szülőkre fogni, hogy ők etettek..... és te mi vagy? Egy nagy száj, aki csak fogadta a finomságokat?

A gyerekeknek is hatalmas önkritikájuk van, már óvodás korban is. Már ott is cikizik a dagikat, kisiskolás korban meg pláne. Neked nem volt önkritikád, csak ettél, és nem érdekelt a külsőd.


Én nem leszek 120 kiló, szülés előtt a 26 kiló feleslegemmel amit felszedtem sem voltam több mint 90 kiló. A kórházból 80 kilósan jöttem ki, azóta meg max. 10 kiló felesleg van rajtam de én 174 cm magas vagyok, nem 160.....


Majd jövő nyáron írj ide be nekünk, hogy mennyire sikerült lefogynod. Mert bár ezt a nyarat még kövéren kell kibírnod, de jövő nyárig simán elérhetsz egy normális alakot. Így legyen.

2010. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!