Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki 120 kg-osan térdig érő...

Ciki 120 kg-osan térdig érő szoknyát felvenni?

Figyelt kérdés
Pl ünnepségre.
2010. jún. 12. 20:27
 81/136 anonim ***** válasza:
83%
Jaj ezzel csak magadat csapod be, hogy te minden pasit megszerzel a kisugárzásoddal. Melyik pasi választana téged egy bombanővel szemben? Egyik se kis csillag. Inkább tegyél érte, hogy nézzél ki valahogy, ne nekünk bizonygasd, a magabiztosságodat, mert ha az lennél nem tetted volna fel ezt a kérdést, hogy "ciki 120kg-san szoknyát felvenni". Mivel a kisugárzáshoz hozzátartozik az önbizalom, de te önbizalom HIÁNYOS vagy, azért tetted fel a kérdést. Ezért a kisugárzásod sem lehet valami pozitív. Pontozz le nyugodtan. Ja és a segítséget/tanácsokat el kéne fogadnod, mert talán ennek a sok embernek aki ugyanazt gondolja, hogy tornáznod kéne, talán igazuk van.. De ez a te életed, úgy éled ahogy akarod, csak nehogy megbánd azt, hogy nem teszel semmit magadért. Pedig biztosan jobban éreznéd magad pl. 70 kg-san.
2010. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/136 anonim ***** válasza:
80%

Te egy beképzelt majom vagy! :)

többi hozzászoloknak igazunk van,h tornázni kénne..,mégis mit vártál??h na nyugodtan vedd fel??de te te tudod,h mit akarsz fölvenni ami neked tetszik.és nem hiszem el,h helyes ,kigyurt pasid van,csak azért mondod,h irigyek legyunk,h egy 120kg os csajnak van ilyen pasid,senki nem irigy erre,meg hogy mindekit megkapsz,szerintem egy hatalmas rib@nc lehetsz,csak mentegetni akkarod magad.

én ugyan nem vagyok duci,én csinos nő vagyok,nekem is van kisugarzásom és én se kapok meg mindenkit akit akarnék..:S

hiába vannak szép nők meg csúnyák,nincs ilyen,h akárkit megkaphassák,csak a rib@ncok és kurv@k kapják meg mindnekit.

2010. jún. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/136 A kérdező kommentje:

Annyira nehéz a felfogásotok, hogy kb 10x leírtam, hogy teszek a súlyom ellen, TORNÁZOK is, de ti mg mindig itt tartotok.. :DD

De válaszolgassatok nyugodtan, legalább több pontom lesz.. Ennyit érnek a szavaitok:)

2010. jún. 14. 09:33
 84/136 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan! Én is nagyon csinos, szexi csaj vagyok, hatalmas pozitív kisugárzással (ezt sokan mondták) valahogy mégsem sikerül komolyabban felhívnom magamra a jog tanárom figyelmét. Pedig észbontó pasi. :)
2010. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/136 anonim ***** válasza:
92%

Hány kg voltál,ha most 120kg vagy?

22/L

2010. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/136 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó.

Én is ezt kérdeztem,de Miss Jóakisugárzásom nem volt hajlandó válaszolni...

2010. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/136 anonim ***** válasza:
74%
Várjatok már, lehet épp edzésen van a leányzó. Az is lehet, hogy 120 kiló tiszta izom, mi meg itt próbáljuk rábeszélni az egészséges életmódra. ☺
2010. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/136 anonim ***** válasza:
69%
ha tiszta izom lenne nem kérdezne ilyet.
2010. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/136 anonim ***** válasza:
74%

13:04-es. Miss Jóakisugárzásom.:):):)De jó, ez tetszik.

Miért nem válaszolsz már,vagy biztos elfáradtál a sok edzésben?

22/L

2010. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/136 anonim ***** válasza:
75%
Jessica vagyok,most 19 éves,az utóbbi két hónapban fogytam.Azelőtt így néztem ki [link] a csábitó kisugárzásommal,szinte mindenkit megkaptam akit akartam!izmost,csúnyát,helyest,adoniszt,véznát,a legmenőbbet,pénzest szóval mindenkit.Én már csak tudom hogy milyen a csábító vagyok.:)
2010. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!