Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki 120 kg-osan térdig érő...

Ciki 120 kg-osan térdig érő szoknyát felvenni?

Figyelt kérdés
Pl ünnepségre.
2010. jún. 12. 20:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/136 anonim ***** válasza:
77%
csak akkor ha jól is érzed magad benne!Az a lényeg hogy olyat vegyél fel amiben legkevésbé feszengsz,kár ezen idegeskedni!:)
2010. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/136 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj,hogy általában nincs kitartásuk ezeknek a lányoknak,pedig rengeteg kitartással és munkával,ugyanolyanok lehetnének mint a többiek.


Sok szerencsét kivánok,és remélem jól fogod érezni magad a szoknyába:)

2010. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/136 anonim ***** válasza:
87%

Nem ciki, csak akkor, ha feszülős az a szoknya. Olyan pólót vagy inget vegyél fel hozzá, amely takarja a fenekedet, vagy legalább a felét.

160 cm-hez rengeteg a 120 kiló. Itt már nem csak az eszétikusságról van szó, hanem arról is, hogy tönkre vághatod az egészséged egy életre, pl. cukorbetegség, ízületi problémák, szívproblémák, stb.

Egyik napról a másikra nem tudsz lefogyni. Ne is egy két-három hónapig tartó koplalást válassz, hanem életmódváltást, de azt sürgősen!!!

2010. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/136 anonim ***** válasza:
78%

...ja és a magassarkút felejtsd el! Szegény lábaidnak épp elég baj, hogy iszonyatos súlyt kell cipelniük nap mint nap, ne kényszerítsd bele őket a szintén egészségre ártalmas magassarkú cipőkbe is.

Ennyire ne vágd már magad alatt a fát!

2010. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/136 anonim ***** válasza:
84%

hát inkább 1 lenge hosszú szoknya mint 1 feszülős gatya..

a magassarkút hagyd.nem akarok bunkó lenni vagy rosszindulatú de sztem 1 120 kilós tinin elég röhejes lenne 1 magassarkú.szegény lábad és szegény cipő.

ha megérdezhetem hogy fogyózól?mozogsz?

2010. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/136 anonim ***** válasza:
86%

Tiniként a 120 kiló rengeteg. Felnőttként is, de még mindig más egy 3 gyerekes anyukától (bár ez sem mentség) de egy tinitől, akinek semmi oka meghízni egyszerűen borzalmas.

Alacsony is vagy és ennyi kiló.


Szerintem ne a szoknya legyen a legnagyobb problémád, hanem az, hogy kezdj el tornázni, diétázni, mert ilyen fiatalon még le lehet fogyni egy kis elszántsággal.

Ne tedd tönkre az életed, ne legyél egy örökké gátlásos ember felnőttként is, akit mindenki lesajnál, aki nem tud egy normális ruhaboltban ruhát venni magának, akit a pasik max havernak fognak nézni, nem NŐnek.


De a kérdésedre válaszolva:

Derékban szűk lefelé bővülő szoknyát ajánlok, szűkebb felsővel.

Cipőnek vastagabb sarkú cipőt, mert igazuk van az előttem szólóknak, így is hatalmas károkat okoz a súlyod a bokádnak, térdednek, ne erőltesd még azzal, hogy vékony sarkú instabil cipőt viselsz.... na meg azt sem kockáztatnám meg, hogy esetleg kitörik a sarka......


25, L

2010. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/136 A kérdező kommentje:

Köszi a kioktatást, kár, hogy írtam, hogy teszik is a súlyom ellen.

A pasik köszönöm, nem csak haverként tekintenek rám. Sőt ;)

A cipő normális sarkú.

2010. jún. 12. 21:58
 28/136 anonim ***** válasza:
81%

Mi kell kioktatni? Ez volt a kérdés?

Szegény lány feltett egy egyszerű kérdést arra kellene válaszolni vagy ha nem tudsz rá akkor ne irj ide!

Idézek egy sort amit akkor olvashatsz mikor ide irsz:

"Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!"

2010. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/136 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó: Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!


Amúgy egyetértek azzal, hogy 120kg-osnak ciki lenni, hosszú szoknyát vegyék inkább, az jobban állna.

2010. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/136 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy lecikized azt, hogy egyáltalán létezek.

Azt hiszem, kiskoromba nem tudtam, mit vállalok azzal, ha eszek. Azt hiszem, ez akkor nem az én felelősségem volt, és haragszom is a szüleimre.

De nyugodtan cikizz le, lelkileg nagyon erős vagyok, sokat bántottak régebben.

2010. jún. 12. 22:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!