Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen ruhát hogy lehet varrni?

Ilyen ruhát hogy lehet varrni?

Figyelt kérdés

[link]

nem pont ugyan ilyen lesz színeiben!!


2010. jún. 7. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen ruhát lehet(ett) kapni a H&M-ben.Tök szép volt,nagyon tetszett..aztán mikor megláttam,hogy 8990 Ft..mondom köszi..inkább megvarrom magamnak.


Először varrsz egy ilyesmi trikót/top-ot.:

[link]

lehet ilyet kapni 1000 Ft-ért a C&Aban mindenféle színűben.Testre feszülős legyen(!!!!).A fodrok miatt úgysem fog látszani a tested körvonala.Tehát akkor is nyugodtan vegyél feszülős trikót,ha nem vagy túl vékony. Kb. olyan hosszú legyen,amilyenre a ruhát szerenéd.Nekem pl. combközépig érő van.


Aztán felveszed a topot,és megméred a kerületét a derekadtól(gyakorlatilag megméred a derékbőségedet) egészen a ruha aljáig kb.5 cm-ként.Ezeket az 5 centiket bejelölgeted gombostűvel.A kerületeket pedig jegyezd fel papírra.Ha ez megvan,akkor a fodroknak szánt anyagból vágj ki olyan hosszú csíkokat,amilyeneknek a kerületeket mérted.Arra viszont figyelj,hogy a varrás miatt a csíkokra mindig hagyj kb. 3 centit hosszában.

Aztán ezeket a anyagcsíkokat úgy varrd fel a trikóra,hogy egy kicsit fodrosak legyenek(ezért kellet a + 3 cm).

És kész is a ruha!:)


Ha valamit érthetetlenül,vagy bonyolultan írtam le,akkor nyugodtan kérdezz!:)

2010. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
válaszoló, mutatnál képet? kedvet kaptam hozzá, kíváncsi vagyok hogyan néz ki, így megvarrva.:D
2010. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó ötletnek tűnik amit az első írt. én is szeretnék róla képet :)
2010. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén ,hogy nekem még csak az alapanyagok vannak meg.

Kb. 2 hete találtam ki,hogy így lenne logikus megvarrni,és még csak most fogok hozzákezdeni.


Eddig még csak papír,és egy próba baba segítségével tudtam megcsinálni a modellt.De az alpján tök ugyanolyan lett,mint a H&M-es.:)

2010. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarom magam reklámozni,vagy ilyenek,de ha kíváncsiak vagytok néhány ilyen egyszerű H&M,Zara stílusú,eghyszerű szabásmintákra,akkor nyugodtan írjatok e-mail-t.

Valamint aki szeretné megkapni a ruha szabásmintájáról a képet,az nyugodtan írjon a fancilla@citromail.hu e-mail címre.


Viszont mindenkit nagyon szépen megkérek,hogy ne reklámozzátok a fenti útmutatót,vagy ha mégis megteszitek,akkorírjátok mellé,hogy nem saját,mert én saját 5let alapján írtam le,és nem szeretném máshol meglátni.


Köszi:)

2010. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!

Utolsó válaszoló: Légyszíves elküldenéd a szabásmintát??

Erre a e-mail címre: niah.wb@gmail.com

2010. jún. 8. 06:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!