Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet olcsóbban venni valahol...

Lehet olcsóbban venni valahol ilyen ruhát? Ha nem, akkor hogy tudnék varrni ilyet?

Figyelt kérdés

[link]

Erre gondoltam. Kissé sokallom az árát ezen az oldalon, de mindenképpen szeretnék egy ilyet.


2011. máj. 28. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A ruha és a szöveg nem fedi egymást.

Egy sima enyhén bővülő,mell alatt vágott ruha. A melltartó

rész hozzá van varrva. Ezen változtatni nem lehet (kismama ruhának pedig semmiképpen nem alkalmas).

A melltartó rész folytatása lehet egy hosszú anyag,amit lehet variálni.

2011. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát nemhiszem h ilyet lehet sok helyen venni...én 15 000-ért találtam kb 2 hónapja, de lemondtam róla

varrni nemtom h h lehetne, de igaziból annyira nem különleges sztem...mert ugye ez arról szól h 7in1, de sztem senki nem azt nézi h hogy van a hátadon, tehát ha felveszed egyiknap az 1.verziót, másnap 2.verziót, akk nem hiszem h látnak változást...

2011. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Itt [link] a 4. videón a leányzó egy kb. 90%-ig ilyen ruhát készít, kb. 3 lépésben ;)

Ha esetleg lenne már ilyen ruhád, akkor is érdemes megnézni szerintem a videóit, pár hajtásból, varrásból meg gumiból marha jó ruhákat készít. Nem magyar, de tényleg annyira egyszerűek, hogy bárki, aki akarja, utána tudja csinálni :)

Ja igen, és ahogy betölt az oldal, 1 kivételével az összes videót állítsd le, mert egyszerre 6 spanyol szám indul el :D

2011. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!