Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vehetek fel ilyen rövid gatyát?

Vehetek fel ilyen rövid gatyát?

Figyelt kérdés

A jövő hét hétvégén megyünk kirándulni,és hát elég meleg lesz.Nem vagyok egy nagy rövidnadrágos,mivel vastagok a combjaim,és a vádlim,és nagy,de kerek a fenekem,de azért mégse akarok hosszú gatyát fel venni.Szerintetek én is vehetek fel ilyesmi rövid nacit vastag lábbal,nagy popsival?

[link]

[link]

Vagy inkább vegyek ilyet?

[link]

Ez nem fogja még jobban vastagítani a lábaim?:(

Amúgy a combom 60 cm,a vádlim pedig 38-39 a legvastagabb részen.

16/L


2010. jún. 6. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egy képet nem tudnál mutatni esetleg? mondjuk deréktól lefelé? így elég nehéz megítélni a dolgot... ez amúgy a bőrödtől is függ: ha szép feszes a combod és nincs narancsbőröd, akkor még talán elmegy a rövid sort is, de szerintem inkább a hosszabb fazont válaszd!
2010. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vastag comb esetén a legjobb, ha egy combközépig érő rövidgatyát választasz. Mert a tédig érő erősíti a combod, a nagyon rövid pedig a fenekedet "nagyítja". Szóval a kettő között keresgélj, az jól fog állni. :)
2010. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem amit a második írt jó ötlet, vagy szerintem nyugodtam vedd fel a rövidebbet.Lehet h attól még jól áll h nem vagy sovány:).
2010. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rövidebb mindenképp jobb, főleg ha alacsony is vagy.
2010. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaja, olyan rövidnacit vegyél, ami combközépig ér. Nekem is ez a bajom (vastag comb, nagy popsi), és ez állt a legjobban. Még előnyösebb, ha kicsit sötétebb színű, és nem koptatott, hanem egyszínű.
2010. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszabbat, már csak azért is, merta nagy melegben kidörzsölődhet a combod.
2010. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Holnap majd teszek fel képet.

Egyébként attól félek,hogy mások fognak kicikizni,hogy hogyan merek én felvenni rövid nacit ilyen lábakkal:S

2010. jún. 6. 19:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd mutass képet.
2010. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem, ha kirándulni mész pl. erdőbe, akkor mindenképpen hosszú nadrágot vegyél fel a kullancsok miatt (+ sok poli B). Szerintem amúgy felvehetsz ilyeneket. Akármilyen vastag is a combod, sokkal vékonyabbnak tűnik, ha szép barna, ahhoz meg az kell, hogy rövidnadrágokat hordj, de egy kirándulásra én mindenképpen a hosszú nadrágot ajánlanám, sőt, még a zokniba is betűrném az alját. Fontos a jó megjelenés, de szerintem nem egy kirándulás a legmegfelelőbb alkalom a "divatolásra". Az ember nem is gondolná, milyen veszélyes betegségeket terjesztenek a kis vérszívók. A belinkelt nadrágok közül az elsők kettőt én "forrónadrág" néven ismerem. Szerintem azok szebbek, jobbak. Különösen az első nagyon szexi.
2010. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Itt vannak a képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Szerintem nincs szép lábam,épp ezért nem akarok felvenni rövid nacit,mert rosszul érezném magam benne:(

2010. jún. 7. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!