Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel bankettre?

Mit vegyek fel bankettre?

Figyelt kérdés
sziasztok. bankettre egy pink hosszúujjú ingre gondoltam fekete vagy szürke csőgatyával vagy nem is igazán csőgatya de kicsit szűk.ha szürke akkor szürke nyakkendőt hozzá ha fekete akkor feketét.szerintetek ez így jó? mit ajánlotok? 15/F
2010. jún. 6. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szürke rózasaszínnel-ben kiröhögnek. Ha muszáj a pink ing, akkor már feketével.
2010. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk mindenki nagyon kiöltözött két osztálytársam vett fel sima ilyen kicsit szebb polo szerűséget fekete nadrággal, de a többiek fiuk világos inget fekete nadrággal, de sztem kerüld a pinket legalábbis bankettre
2010. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én bankettra fekete nadrágban megyek egy fekete fűzővel és egy szép magassarkúban :)
2010. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok bocsy: de sztem te nem igy fogsz menni mivel fiu vagy ! a rózsaszin inget semmi kép nem ajánlom!!
2010. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés de am nem a világos hanem az élénkebb, erősebb rózsaszínre, szinte ciklámenre gondoltam hosszú sima ingre. és valami fekete nacival de ha nemtalálok rózsaszínt szerintetek mit vegyek fel?
2010. jún. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!