Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel bankettre?...

Mit vegyek fel bankettre? Képet linkeljetek!

Figyelt kérdés

fehér blúz és fekete szoknya

vagy

egyrészes fekete ruha

vagy

narancssárga poló és kék csőnadrág


2010. jún. 22. 08:01
 1/6 anonim válasza:

Szerintem mindegy.

Nálunk abból telt a banket hogy fociztunk a csajok meg 1 literes kancsoval locsoltak. Végén olyan vizesek voltunk hogy ki kellet csavarni a vizet mindenhonnnan. Természetesen meccs végén a lányok se uszták meg. Majd pizzáztunk, azt gooo home.

Én is kiöltöztem (pasi), de átvettem a tesi cuccom, mert qva neleg volt és nem tudtam focizni.

2010. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fehér blúz és farmer :D ez elegáns is, de hétköznapra is fel lehet venni :P
2010. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi! fiú vok
2010. jún. 22. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
ha fiú vagy hogyan vehetsz fel egyrészes fekete ruhát ill fekete szoknyát...? sőt még kék csőgatyát és narancssárga pólót is bajosan tudok elképzelni xDD
2010. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szoknyaaa? fiú vagy...pff -.-''
2010. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
öhmm azt hittem lány vagy, mivel ki az a HÜLYEE fiú aki szoknyát vagy egyrészes cuccot hord...XD az kicsit ...olyan XD Akkor vegyél rózsaszínet XD
2010. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!