Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bankettre milyen ruhát vegyek...

Bankettre milyen ruhát vegyek fel? Semmi ötletem és csütörtökön lesz.

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

lány vagy?

akkor valami egyszerűt és csinit! nem kell túldimenzionálni.. egy szép szoknya meg calami csinosabb felső, vagy egy ruha tökéletesen megteszi egy hozzáillő cipővel.. ha meg nem szereted a szoknyát akkor vmi csinibb nadrág..

2010. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok. Szeretem a szoknyát. Gondoltam estélyi ruhára vagy az inkább nem oda való ?
2010. jún. 7. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van valamilyen elegánsabb koktélruhád, akkor azt. (rövid, térd felett végződő, általában színes/mintás ruha) ha lett volna anno ilyenem, ezt vettem volna fel és szép szandállal.

én egy fekete, elegáns nadrágot vettem, egy szép felsővel.

farmert, tornacipőt ne vegyél fel semmiképp, ez azért mégicsak egy ünnepség. olyan ruhát vegyél, amiben bulizni is tudsz. nekünk először volt egy vacsi, ahol ott volt az ofő is aztán később elmentünk együtt egy szórakozóhelyre.

2010. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
koktélruha?:)
2010. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

estélyi szerintem túl sok.. még kisestélyi is.. a koktélruha valóban jó ötlet én is vmi ilyesmire gondoltam

(első voltam)

2010. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát valami egyszerű kis ruha(nem kell túlzásokba menni mintha esküvőre mennél). olyat vegyél fel ami megtalálható a ruhatáradba :). én biztos valami egybe lenge pántos kicsit cicikidobós virágmintás vagy lepkés vagy hasonlót ruhát vennék fel.

én fekete farmerbe és piros fekete pöttyös pántos felsőbe voltam egy fehér papuccsal a bankettomon.

*

2010. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szeitnem is valami koktélruhát vegyél fel, én is abban voltam. vagy még vannak aribb és szebb mangó rucik egy magassarkuval tökélete oda. sminked és hajad legyen tökéletes:)
2010. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszii. :)

Nekünk ugy lesz h a vacsi és a "disco" egy helyen. A faluban van 1 disco és ott lesz csak nekünk megtartva vacsival eggyütt.

2010. jún. 9. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!