Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a HARCOS pulóverről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. máj. 29. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Szerintem nem leszel jobb hazafi attól hogy 78db magyarzászló van rajtad. Ahogy az ember nem rohangál a barátnője arcképével díszített pólóban úgy a hazaszeretetet is ki lehet fejezni diszkrétebben.
2010. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nevetséges...ebbe harcolj pl a szigony utcában:)))
2010. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az a 2 címke a cipzáron nem a pulcsi része, hogyha azokra gondolsz, az a kicsi a vállán és a zsebén pedig csak nem túl sok :)

tudom, hogy nem a ruha teszi az embert, csak kiváncsi vagyok

köszönöm a válaszod

2010. máj. 29. 22:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs vele.
2010. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

szerintem pedig igazán büszke lehet arra hogy magyar és ezt nyugodtan kimutathatja hiszen itthon van. hajrá

L/15

2010. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
xD (komolyan)
2010. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Környékemen elég sok skinhead van. Mindnek van legalább egy ilyen márkájú pólója/pulcsija. Egymás között nagyon menőznek vele, viszont mindenki más szánalmasnak tartja. Ezzel szerintem elmondtam mindent.

Én sokkal nagyobb Magyarnak tartom azokat, akik olyan cuccokkal öltözködik, amiket nagyon régen használtak, pl. bőr tasi az övön, stb (de nem ez a divat-majom-izé, nem aki így is él, nem csak ezt mutatja).

2010. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem speciel nem tetszik. van egy fekete rovásoc zipzáras pulcsim, az jobban bejött de már régebben vettem. kényelmes. ezzel nincs baj. vettem tőlük még egy galléros pólót, és aszittem lehidalok. 35% pamut. kész szauna. az agyam eldobom.
2010. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a hazaszeretet mértéke rohadtul nem függ az öltözködéstől. De ha neked tetszik és jól érzed magad benne vedd meg.
2010. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!