Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harcos felső? Mit gondoltok róla?

Harcos felső? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

azmilyen? megkell küzdened vele ha felakarod venni?

vagy hordás közben megver?

2011. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
13:18-as xDDDDDDDDD
2011. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha ennyire tájékozatlan vagy, inkább ne válaszolj...

Harcos márkájú felsőre gondolok.

2011. jan. 2. 13:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon magyar. Sokan elítélik, de én szeretem, mert jó minőség.
2011. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek és igen jó minőségűek sztem vegyél nyugodtan nekem is van pár és semmi gond nincs velük nagyon jók. Akik meg elítélik azokkal ne foglalkozz csak csökött agyú barmok!
2011. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát sztem csakúgy vki nevegyen ilyet akinek pl gőze sincsen h mi van a pólón, mit ábrázol ha van rajta vmi, mit jelent.
2011. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

13:18: hehehehehe:D

Egyébként tucat, minden 'nagyamagyaron' ilyet látni, aki kábé azt se tudja, mikor volt a 2. vh.

2011. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Akkor mégis mit hordjon az a hazafi, aki ki szeretné mutatni öltözködésével is érzéseit másoknak?

Másik kérdésem pedig, hogy miért nem inkább az első világáhborút emlegetted?

Nem kötözködni akarok...

2011. jan. 3. 17:46
 9/11 anonim ***** válasza:
de mért kell az öltözködéssel kimutatni az érzéseidet másoknak?
2011. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is imádom a hazám, mégsem gondolom, hogy szükséges lenne ilyen dolgokkal kimutatni. Én úgy gondolom, ez olyan dolog, amit nem szükséges a kirakatba tenni, inkább a szívedben kell hordani. Ugyanaz a kategória, mint mikor valaki kirakja a smárolós képeket iwiwre, meg féjszbukra, hogy mutassa, hogy mennyire szerelmes. Szerintem ezek olyan érzések, amiket elég ha te tudod, hogy benned van, nem kell világgá kürtölni. De ez az én véleményem. Egyébként én összvissz egy piros fehér zöld cipőfűzőt szoktam hordani, amit a barátomtól kaptam, tehát mind a szerelmemet, mind a hazaszeretetemet kifejezi. Tehát, úgy gondolom, válassz valami kevésbé 'hivalkodó' dolgot. És hogy miért a 2- vh-t írtam? Mert több ilyen emberrel volt tapasztalatom, akik Harcos felsőt hordtak, de igen keveset tudtak a magyar történelemről, a régi és a mai viszonyokról is.
2011. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!