Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok olcsón venni domina...

Hol tudok olcsón venni domina ruhákat (lakk, latex, bőr stb. ), kiegészítőket?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Hello ! én romániába lakom de gondolom nálatok is vannak ugyan olyan márkák mint itt :D Szal a newyorker üzletbe sok ilyesmit találsz: nyaklánctól elkezdve minden:) népszerű egy üzlet
2008. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

New yorker?????

Ezt nem is tudtam,tudtommal domina ruhàkat erotikus ujsàgokban rendelhetsz,vagy több szex oldalon vannak hirdetve online shopok,ott vàlogathatsz.Esetleg nem gondoltàl még szex boltokra?????????

Tudtommal a domina az egy erotikus kifejezés,vagyis az erotikàval van kapcsolatban,ott keress,ahol a többi erotikus kiegészitök is vannak.

2008. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit el vagy tévedve a newyorkerrel!

A nyugatihoz közel, ha sétálsz az oktogon felé, akkor van egy ilyen bolt, elég érdekes ruhadarabok vannak a kirakatokban! ( nem az állomás oldalán, hanem a másik oldalt van a bolt)

De szerintem ha rákeresel google-ben, biztosan találsz ilyen oldalt!

2008. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Az országban ennek nem igazán van kultúrája sajnos. Úgy kell összevadásznod mindent.


Két nagyobb szexshop van ahol akadnak ilyenek. Az egyik a korábban már említette Beate Uhse a nyugatival majdnem szemben, a török étterem mellett. A másik a Tectus a vígszinház mögött.


Egyszerűbb latex cuccokat minden szexshopban találsz mint pl. kesztyű. Néha még méretben is lehet válogatni. Netes szexshopoból is tudsz ilyeneket rendelni, baromi drágák és nagyon rossz minőségűek.


Jobban jársz, ha inkább a netről rendelsz, ott sokkal olcsóbb. Sajnos ez magában rejti azt a kockázatot, hogy nem lesz jó a cucc.


Magyar cég egész türhető árukészlettel, de elég húzós árakka a [link]


Külföldről leginkább a [link] címről érdemes rendelni. Rettentő sok szexis cuccuk van és piszok olcsón adnak mindent. A postaköltség drága, de vámot sosem tesznek rá. Én többször rendeltem innen, amíg volt kinek, és mindig ideért pár nap alatt és elégedett voltam az áruval.


Cipőkhöz megpróbálhatod még a [link] céget. Egyesek dícsérik, én nem használtam őket.


Érdemes körülnézni az ebay-en is, van pár szimpatikus eladó. Pl: [link] Nagyon jó cuccaik vannak viszonylag olcsón és sokmindent méret után készítenek, tehát biztos jó lesz.


Hidd el, jobban jársz ha mindent rendelsz. Sokkal nagyobb lesz a választék, minőségibb és olcsóbb az áru. Ebben az országban halott vagy ha picit is mást akarsz mint a hagyományos dolgokat.


Ezekkel elleszel egy ideig, de ha nem elég van még pár tippem.

2008. okt. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A hazai szex shopok (gyenge) kínálatát ismerem, más, alternatív megoldások érdekeltek (internet, külföldi üzletek, szabóság stb.)
2008. okt. 27. 14:29
 6/16 anonim válasza:

Hello,

Hat en a Lakkshop.hu-t ajanlanam neked mert szerintem az legnagyobb hazai ilyen temaju uzlet es ennek az uzletnek legalabb multja is van. Ha jol tudom mar 6 eve csinaljak !! Ami meg nem elhanyagolhato az az, hogy a kinalatuk is hatalmas.

2009. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Jaj bocsi azt hiszem a link lemaradt:


[link]

2009. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A lakkshop neked olcsó?
2009. júl. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a lakkshop szerintem is olcsó. Ha viszonyítassz a többi ilyen oldalhoz, vagy céghez, ez igenis olcsó.Bár én is a külföldi árukra szavazok, sokkal jobb, minőségibb cuccok vannak.
2009. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Hát és személy szrint nem fogok ott vasárolni többet, az biztos. A minőség az gyatra, igaz erre az árakból is rájöhettem volna meg abból, hogy nem titkolják, hogy kinai áru. Ha valaki egyszer akar hordani egy ruhát akkor vásároljon ott de én szerettem volna többször felvenni. Ez nem sikerült mivel az első alkalommal szétszakadt a ruha, a varrásnál. Kidobott pénznek érzem a vásárlást.


Nem ajanlom. Inkabb fizettem volna többet de tudjam hordani.

2009. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!