Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ennek a...

Mi a véleményetek ennek a lengyel lánynak a stílusáról? Túl provokatív, vagy azért hordható?

Figyelt kérdés
[link]

2017. szept. 29. 14:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen egy igazi nő. A többi csak kifogás a degenerált sportcipős lánykáktól. Stílusos, elegáns, és teljesen hétköznapi, csak mer nőies lenni.
2017. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%
Komolyan nullára pontoztatok? Ennyire frusztrál, hogy valakinek nem tetszik a sportcipő egy lányon?:D Megengeditek, hogy legyen saját ízlésem?
2017. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Haz, kedves kerdezo, en nem vagyok a crop topok ellen, de amibol igy ki van egy lanynak a hasa, az semelyik univerzumban nem elegans. :D

A masik viszont elegans, barmikor felvennem, csak mivel egyetemre jarok es van hogy 10 perc alatt rohannom kell fel a "hegyre", mert ott van oram, nem lenne celszeru magassarkuban jarni. Meg lapostaluban is kihivas. Ezek az outfitek olyanoknak valok, akik csak beszallnak a kocsiba, aztan meg valahol ki, es le van tudva az egesz napos caplatas.

2017. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
Megnézve a blogját, hát igen. A stílusa elegáns nő, de a lány alatta egy vérbeli riheroncs tiniribi. Gazdag szülők és jó alak meg nőies stílus, de csak ennyi, romlott belülről, az egész blogja is csak róla szól, minden hétvégén más pélón csüng, látni.
2017. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
En ennek a stilusnak a totalis ellentetje vagyok, megsem prostis. Nem kozonseges. Elegans es epp ezert nem valo szerintem tizeneveseknek, ahhoz tul asszonyosnak latom. De mindenkepp csinos. Ha meg huzni akarja a ferfiakat az az o baja, nem kell utana menni. Lehet tojik a fejukre es o ezekben erzi jol magat.
2017. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem unalmas. Igen, elegáns, jó alakja van meg minden, de rohadtul nem látok benne fantáziát.


Egyszerű barna haj, és szerintem a ruhái fele egy jó tíz évvel öregítik. Ez a fajta elegancia illik egy középbeosztásban lévő irodistához, de ez a lány még kicsit fiatal ehhez.


A hétköznapibb ruhái meg nagyon tucat dolgok. Olyan meh az egész.

Kéne neki egy új hajszín és/vagy frizura hogy ne legyen ennyire szürke kisegér, és úgy általában lehetne kreaítvabb.

2017. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szürke kisegér?

Nem látom az Adidas Superstart és mégis tucat?

2017. okt. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ez az outfitje szerinted irodába való? Meg unalmas?

[link]

2017. okt. 4. 07:58
 19/22 anonim ***** válasza:
67%
Ezt én sem értem, combzokniban és szoknyában sajnos alig látni lányokat. És akkor kijelentik, hogy ez unalmas meg szürke... Örülnék én, ha ennyire unalmas lenne a combzokni és a szoknya pl a fővárosban.
2017. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19-es: teljesen igazad van, én is így látom. Szerintem elég extravagáns viselet egy combzokni miniszoknyával, semmiképp nem nevezném szürkének.

Itthon azért ritkásan lehet látni egy-egy lányt combzokniban (tegnap pont láttam egyet a metron), de tényleg nem sűrű látvány, pedig szerintem is szuepr jól néz ki.

Azért van olyan itthoni blogger is, aki szereti, pl: [link]

Nekem bejön az ő stílusa is.

2017. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!