Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más se tud normálisan felöltöz...

Más se tud normálisan felöltözni télen?

Figyelt kérdés

Az elsődleges probléma, hogy fázós vagyok. Mèg más csajok elvannak decemberben is derék fölött végződő dzsekiben, harisnyában, forrónaciban meg bokacsizmában, addig nekem minimum szükségem van egy hosszúujjú pólóra, egy pulóverre, egy jó meleg puffkabátra legalább comközépig, meg egy hosszúszárú meleg csizmára.

Viszont ha ezt mind magamra veszem, úgy nézek ki, akár egy hógolyó.

Kb ilyen alkat vagyok, azaz nincs semmi alakom:

[link]

Megvan ugyan 30cm eltérés a derekam és a csípőm között, de az édeskevés.

Igyekszem azzal ellensúlyozni, hogy olyan kabátot veszek, amin van öv, illetve mindenből karcsúsítottat, nadrágból magasderekút, hogy a lehető legkevésbé hasonlítsak egy hirdetőoszlopra, de nem mindig sikerül.


Ti hogyan öltöztök télen?


2017. szept. 14. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon fázós vagyok, nagyon nehéz csinosan öltöznöm télen. Alacsony vagyok, a vastagabb kabátokban úgy nézek ki, mint egy hógolyó hiába vagyok vékony, szövet kabátban meg megfagyok. A terdig érő csizmák nem állnak jól ezért bokacsizmát hordok és a farmer alá veszek harisnyát vagy leggingset.
2017. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nagyon fázós vagyok,télen 3 rétegnyi felsőruha mindig van rajtam, néha négy. Nekem sikerült találnom nagyon jól bélelt szövetkabátot, igaz, nem volt olcsó, de még melegebb mint a pufik. A csizmáim valódi bőrből vannak, van amelyik magas- vastagabb sarok+csúszásmentes talp. Összességében egy nőies hógolyó vagyok. Szerintem pozitív értelemben sokat dob rajta, hogy a kabátom világos színű. Mondjuk nekem a nadrágból kilátszik a térdem felett pár centi, oabból lehet rá következtetni, hogy nem vagy túlsúlyos. :D
2017. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol találtál bélelt szövetkabátot?
2017. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

184 centiméterrel áldott/vert meg a jó Isten..

(Derekam: 70 cm,a csípőm 105.)

Ősz végén: Csizma (most majdnem térdig érő van) skinny farmer,rövidujjú/trikó, kötött pulcsi,derékig érő kabát..

Aztán hopp,jön december: Harisnya,zokni,farmer,atléta,hosszú ujjú,pulcsi,csizma,hosszúkabát,kesztyű,sál,sapka, és hiszti,hogy meg fogok fagyni.(A combközépig érő fekete,húzott,deréköves.) Tavaly -27 fok volt a leghidegebb. A történethez azért hozzátartozik,hogy Németországban élünk. Magyarországon elég volt a harisnya-nadrág-poló-pulcsi-kabát.


Augusztusban bőrkabát-farmer-póló kombó van, az átlaghőmérséklet 18 fok körül volt, de folyamatosan esett,és fújt a szél.

2017. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Reservedben találtam, de szerintem 20 üzletet bejártam. Általában ami valódi gyapjú, abból nem sajnálják ki a bélést sem. Még a Promodban láttam, ha jól emlékszem, szintén gyapjút béléssel, de szerintem súrolta a 60 ezret az ára, úgyhogy tovább keresgéltem. Plussz esetleg tipp, hogy nekem az alsó réteg mindig teshez simuló nem pamut alsótrikó, lehet kapni testszínűt is, azt majdnem mindenhez fel lehet venni. A Tezeniseseket például szeretem.
2017. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem is az, hogy nem tudok, hanem utálok télen meg nyáron öltözködni. A ruhadarabok, amiket szeretek, meg amikben jól érzem magam, inkább tavaszi meg őszi időbe jók (farmer, bőrdzseki, blézerek, bokacsizmák, ingek) Télen nincs energiám divatosan meg jól kinézni, mert azon vagyok, ne fázzak, nyáron meg azon, hogy ne legyen melegem, egyik szélsőséges időt sem szeretem :D

Nem tudom, engem nem szokott zavarni, ha nem vagyok karcsú valamilyen ruhában, téli kabátban senki nem néz ki annak, meg én amúgy szeretem az ilyen oversized cuccokat, pulcsikat, pólókat pl., meg most nem kötelességem nekem mindig univerzálisan dughatónak kinézni :D Én inkább maradok kényelmes és nem fázós, minthogy azon izguljak, vajon mások elég csinosnak meg szexisnek tartanak-e az anorákban :D

2017. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!