Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alapvető dolgok hiányoznak a...

Alapvető dolgok hiányoznak a ruhatáramból, nem tudok egyszerre mindent megvenni, miket vegyek meg ezek közül mindenképpen?

Figyelt kérdés
Ami hiányzik és úgy gondolom, mindenképpen kéne: púderszínű bőrdzseki, fekete színű nadrág, farmering, fekete/nude magassarkú/alkalmi cipő. Ezenkívül csak egy darab táskám és egy darab slip-on-om van. Most egyszerre nem tudnék hirtelen mindent megvenni, ti mivel kezdenétek? Mi az, ami nagyon rossz, hogy nincs? Köszi előre is!
2017. aug. 31. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ezek mind totál feleslegesek, nem alapvetőek
2017. aug. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Felesleges cucc mind.
2017. aug. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se létszükséglet, talán a fekete nadrág az, ami jól jön, egész jól kihasználható (nekem is van)

De miért kell ez mind egyszerre?

Darabja nem kerül többe 4-5 000Ft-nál (most a saját ruhatáramból indulok ki), kivéve a bőrdzseki, ha igazit és nem műbőrt akarsz, tehát apránként nem nagy tétel beszerezni, és nem is szezonális cuccokról van szó.

2017. aug. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A fekete nadrágot vedd meg szerintem elsőre , azt elég sok ruha darabbal lehet kombinálni és akár alkalomra is jó lehet.

Az alkalmi cipőt szerintem ráérsz konkrétan alkalom előtt venni, az annyira nem alapvető, ha csak nem olyan a munkád, hogy minden nap alkalmian kell felöltözni.

A bőrzsekit szerintem ráérsz október magasságában venni, melegben úgysem hordanád. Meg akkor jönnek be jobban a boltokban, most nincs nagy választék.

Inget is ráérsz akkor venni, ha beköszönt a hűvösebb idő és napközben már nem lenne benne meleged.

Szóval én a fekete nacit venném most és egy másik táskát, abból jó ha van több.

Szerintem érdemes fekete táskát venni, azt több mindenhez fel tudod venni.

2017. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Hogy tudsz ezek nélkül létezni?!?!?!?!:O


A fekete farmer. Az majdnem mindenhez megy és állásinterjúkra,adott munkákra is jó.

2017. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mindennapokban nem magassarkúban jársz, akkor az ráér. A bőrdzseki meg abszolút nem létszükség, pláne púderszínben, ami 1-2 év múlva már ciki meg "tavalyi divat" lesz (ha ennyire kevés a pénzed, praktikusabb időtálló darabokat venni).

Személy szerint egy jó turival kezdeném, vagy szétnézhetsz FB csoportokban (táskát próbálni se kell).

Cipőből egy nem elég, így az szintén prioritást élvezne.

Fekete alkalmi nadrágot 3-4000-ért már lehet venni (F&F, H&M), a farmer picit több (nem írtad melyik).

2017. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

fekete farmer tényleg alapvető, én azt vennék.

bőrdzseki nem fontos, nincs is hideg még. valamilyen cipő mindenképp kéne, de ha amúgy nem magassarkúban jársz, akkor miért pont azt veszel? nekem van több lapostalpúm, minden alkalomra, a magassarkúk a plusz, mert sokszor nagyon kényelmetlen lenne abban lenni.

az az egy táska milyen? mennyire kihasználható?

farmering se létszükséglet.

2017. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nadrág és a cipő valóban alap darab, a többi hanyagolható
2017. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nadrag fontos ezek kozul csak, a tobbi nelkul meg "menonek" is lehet lenni siman. Nem alapdarabok
2017. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nadrág az egyetlen, ami kell, meg a fekete! magassarkú.


Nekem meg csizma kell olyan, ami jól néz ki és vízhatlan - ez nagyobb szívás, szerintem :D

2017. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!