Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ing alá mindenképpen illik...

Ing alá mindenképpen illik trikót vagy pólót venni?

Figyelt kérdés
Vettem fel alá, de még így is átizzadtam. Semmi értelme, csak még jobban fogok izzadni tőle.

2015. júl. 28. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én soha életemben nem vettem ing alá pólót vagy atlétát.
2015. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem veszek fel soha az ing alá pólót vagy atlétát. Sokkal kényelmesebb ezek nélkül.
2015. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valaki szokott, de nincs olyan, hogy illik. Főleg nyáron, amikor nagyon meleg van, lehetetlenség úgy kibírni.

Én csak akkor veszek fel alá, ha kicsit átlátszik az ing, bár engem még a melltartó is véd. :D Szóval nyáron semmiképp sem vennék fel alá trikót, topot vagy akármit.

2015. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 E1D1E válasza:
55%

Ha jól tudom, nem szokás az ing alá semmit sem húzni.

Viszont én mindíg húzok egy fekete pólót allulra ha úgy adódik, hogy muszály inget húznom, így ha bármi van és már nem bírom tovább elviselni magamon az inget, bármikor lehúzhatom és lehetek simán pólóban. (nem szivessen öltözködöm elegáns viseletbe)

2015. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TXCowboy ***** válasza:
Igen, alá kell húzni még 3 réteg polót 40 fokban is. :D
2015. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Pólót csak akkor vegyél alá ha az ingedet kigombolva hagyod.
2015. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!