Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hány évesen volt...

Nektek hány évesen volt töméses melltartótok, most hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Kérlek normális válaszokat írjatok!!Köszi!

2017. júl. 29. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég lett egy de nagyon ritkán hordom, csak bő fazonú ruhákhoz.

14/l

2017. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12 éves korom óta. Most 14 éves vagyok.
2017. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A töméses alatt egy sima szivacsréteges melltartót értesz, vagy a push-up-ot?

Azt hiszem 13-14 évesen volt körülbelül az első formázott kosarú melltartó formájú melltartóm, azelőtt meg vékony szivacsos sportmelltartókat hordtam.

Merevítőset is 14,5-15 éves koromban vehettem meg. Bár nem szeretem annyira, nekem kényelmetlen.

2017. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sima szivacsos kb 26-27 évesen; vastag szivacsosom először fürdőruhában volt, 33 körül. Amikor fiatal voltam, még nem voltak szivacsos melltartók (semelyik fajta), pedig nekem jobban bejönnek.

37N

2017. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kérdező!

Te lány vagy?

2017. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 37 vagyok de már 16 évesen szivacsosat hordtam volt akkor is csak kevesebb. Viszont mire 20 lettem már kifejezetten elterjedt. Hol éltél te másik37 éves?
2017. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9 évesen kezdtek el nőni a melleim. 10 évesen vettem az első melltartómat. Az is szivacsos volt már. Muszály volt mert gyakran állt a mellbimbóm és mivel eleg nagy és pufi, nagyon átütött a ruhákon. 14 éves koromra D kosarast hordtam. Nem volt szükseggem nagyon push uppra. Kicsivel később azért vettem párat. Az abszolútt nagyon brutál dekoltázshoz. Most 80 G meretet hordok. Az utcára nem szoktam felvenni a nagyon push upposokat mert mindenki engem bámul olyankor😀. Mondjuk úgy hogy azok az otthoni 1perces feherneműk 😉 23 L
2017. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#5 igen láby vagyok!
2017. júl. 30. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!