Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyolc- vagy tízsoros acélbetét...

Nyolc- vagy tízsoros acélbetétes lenne a jó az alkatomhoz?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy tizenöt soros Steel bakancsom. Már szegény tönkrement, nem lehet megjavítani. Szerettem, de nem illeszkedett teljesen soha a vastag lábszáramra, ezen felül a bokám se kicsi. Szeretnék a Steelnél maradni, ám rövidebb szárút választok. Szerintetek melyik lenne az ideálisabb a leírtak alapján? 18/L

2017. júl. 4. 09:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja majd én kérek elnézést mert a festészethez van tehetségem és nem akarok valami hiányszakmát tanulni. Gondolom te biztos nagyon járatos lehetsz a képzőművészetben. Ja mégsem...

Ne aggódj majd dolgozni is fogok.

Szerencsére egyenlőre nem egy falanszterben élünk, hogy valaki eldöntse helyettünk, hogy mivel kell foglalkozni egész életünkben.

Amúgy nagyon sok ismerősöm ment okj-s képzésre, szakmát tanulni. Többen mint ahányan egyetemre így lehet, hogy a valóságban nincs is ekkora számbeli külömbség a két "tábor" között.


Amúgy meg olyan szavakat használok amilyeneket akarok. Nem te mondod meg, hogy hogyan fogalmazzak.

Vegyél már visza a rohadt nagy arcodból mert szerintem nincs mire verni magadat. Ha olyan ostoba lennék mint te már rég elástam volna magamat.

2017. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az értelmesebb férfiak nagyrésze pont leszarja, hogy valaki nő létére bakancsot mer hordani, ami amúgy még mindig uniszex lábbeli.

Aki ilyen külsőségeken fentakad az annyit is ér.

Gondolom a kérdező is inkább rockerekel akar ismerkedni akiknél sokszor a bakancs előnyt jelent. Nem pedig begyepesedett gondolkozásu konformistákkal akik a bakancs milyat nem tekintik nőnek.


Amúgy nekem nem büdös a munka. Mentem volna többször is bolti eladónak de vissza sem jeleztek az önéletrajz beadása után. Pedig 7 szer is próbálkoztam.

Na ennyit erről...

2017. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Off, de muszáj hozzászólnom.

32 éves vagyok, egy jól menő cég stúdiójában vagyok vezető helyettes. És hideg időben én is magas szárú acélbetétes bakancsot hordok. Ha még a 70 éves ügyvezető is azt mondja, hogy nagyon frankó a bakancsom, akkor onnantól tényleg boldogan és büszkén viselem.

2017. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!