Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyolc- vagy tízsoros acélbetét...

Nyolc- vagy tízsoros acélbetétes lenne a jó az alkatomhoz?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy tizenöt soros Steel bakancsom. Már szegény tönkrement, nem lehet megjavítani. Szerettem, de nem illeszkedett teljesen soha a vastag lábszáramra, ezen felül a bokám se kicsi. Szeretnék a Steelnél maradni, ám rövidebb szárút választok. Szerintetek melyik lenne az ideálisabb a leírtak alapján? 18/L

2017. júl. 4. 09:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tizsoros. A nyolcsorost rövidnek tartó., ezenkívül lehet furan állna a nadragszar miatt.
2017. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
8%

Egy nő nem vesz fel ilyet!

Ne röhögtesd már ki magad.

2017. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor majd aki nőnek is érzi magát, az nem vesz fel ilyet. Én nem ez a kategória vagyok, kedves utolsó. És örülnék, ha a kérdésemre kapnék választ, nem pedig p.icsáskodást.
2017. júl. 4. 10:30
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó ha te hordhatsz harisnyát "férfi" létedre, akkor a nő miért nem hordhat bakancsot te agyalágyult homár? :D


Nem unod még hogy itt b.zuskodsz a gyk-n nap mint nap?


Privát üzit nem kérek egyszer már tiltottalak a trágárkodásodért.

2017. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Abba azért érdemes belegondolni, hogy 18 évesen már a vége felé jársz annak a kornak, amikor lehet az ilyen tinidivatot követni. Gondolom most készülsz főiskolára/egyetemre. Még egy-két év és nem árt elkezdeni felelősségteljes felnőttnek kinézni. Ha tönkre ment a betkós, talán érdemes volna előre gondolkodni és tenni egy lépést abba az irányba.
2017. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

4-es! Te most a kérdezőről írsz?

Mert hát akárhogy is nézem ő az utolsó!

Amúgy amit írsz hogy férfi létére harisnyát visel szíve adta joga mert 1996- óta gyártanak férfi nejlonharisnyát, de ha szerinted ez agyatlan homárság akkor a nők acélbetétes bakancs viselete is az!

Egyébként te is itt bh úziskodsz minden nap mert különben nem vennél észre, igaz? Vagy neked lehet?


5-! Csupán egy kérdés! Miért gondolod , hogy minden 18 éves egyetemre/ főiskolára készül?

Ennyi főnök nem kell az országba mert nem lesz ki dolgozzon!

Lehet hogy Ő éppen egy jó szakmát szeretne tanulni, mondjuk a munkavédelmi bakancs már meg lenne hozzá...

És ismered a mondást miszerint egy jó szakma felér egy diplomával!

Csak hát a mai fiatalok nemigazán akarnak dolgozni...

2017. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

#6

1. Egyetemen és főiskolán szellemi/kreatív munkásokat képeznek, nem főnököket.


2. Ma egészen általános, hogy valaki arra megy. Ha csak egy OKJ-t csinál, akkor viszont sokkal hamarabb kikerül a munkaerő piacra.


3. Ha azt hiszed, hogy a diplomás vagy a főnök nem dolgozik, akkor elég egyszerű képed lehet a világról.


4. A divatbakancs NEM munkavédelmi bakancs. Nincsenek meg a tanúsítványai. Ha valahová csak munkavédelmi ruházatban lehet bemenni, elzavarnak a búsborongósba, ha divatbakancsban jelensz meg.

2017. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

"4-es! Te most a kérdezőről írsz?

Mert hát akárhogy is nézem ő az utolsó! "


Te voltál az "utolsó" amíg ki nem moderálták a trágárkodásaidat. -.-

Hogy lehet valakinek ennyi esze....már azt sem tudod hányfelé "anyázol".


Ha jártál volna legalább a felsőoktatás közelében tudhatnád hogy diplomás nem egyenlő főnök.

És azt is tufhatnád hogy a diplomás ember is dolgozik, valószínűleg többet mint te.

De túl sokat nem várunk tőled, tehát sebaj, a te agyi kapacitásod ennyire van korlátozva :)

2017. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintetek van olyan ember vezető beosztásba akinek nincs felsőfoku végzettsége?

Azt hiszem ezzel válaszoltam is...

De segítek ezek közül kerülnek ki a főnökök és nem egy középiskolásból.

A szellemi munka nem egyenlő a kétkezüvel és ha majd mindenki csak az egyetemen melegszik akkor kiváncsi leszek ki fog dolgozni az épitkezéseken, ki fog heggeszteni, autót összeszerelni , a földeken dolgozni.

Ja! Közben rájötem... Szellemi munkában megtervezik és gondolatban elvégzik! :)))


"Egészen általános , hogy ma mindenki arra megy"


Ezen jót röhögtem, mert ezekszerint mindenki úgy gondolkozik ahogy fentebb leírtam, tehát aminek nyele van azt kerüljük mert azzal dolgozni kell..

Csak tudnám hol fog "dolgozni" ez a sok szellemi munkás...

2017. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%

"Szerintetek van olyan ember vezető beosztásba akinek nincs felsőfoku végzettsége?"


Van. Akármilyen hihetetlen, nem mindenki olyan életképtelen, mint amilyen te vagy, hogy egy lapátnyél az egyetlen munkaeszköz, amit kezelni tud. Plusz nem is mindenkinek az az életcélja, hogy építkezésen culágerkedjen.

2017. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!