Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyolc- vagy tízsoros acélbetét...

Nyolc- vagy tízsoros acélbetétes lenne a jó az alkatomhoz?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy tizenöt soros Steel bakancsom. Már szegény tönkrement, nem lehet megjavítani. Szerettem, de nem illeszkedett teljesen soha a vastag lábszáramra, ezen felül a bokám se kicsi. Szeretnék a Steelnél maradni, ám rövidebb szárút választok. Szerintetek melyik lenne az ideálisabb a leírtak alapján? 18/L

2017. júl. 4. 09:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Uristen szakadjatok mar le a kerdezorol!!!


Külföldön tanulok egyetemen es en is acelbetetest hordok, csak Dr. Martenst. Ha valakinek ez a stílusa es szereti a metalt, az nem fogja kinőni, mert NEM DIVAT.

Minket rockereket rendesen meg szoktak alázni az olyan díjat egyéniségek, mint amilyenek ti vagytok.


KERDEZO: szerintem tizsorosat vegyél, a nyolcsoros túlságosan kicsi lenne, en azt nem szeretem.


Metal legyen veled!

2017. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%

#11

Azért be kell vallanod, hogy 25 fölött már nem nagyon látsz "atomrokkert". Minden ismerősöm, magamat is beleértve legkésőbb 22-23 éves korára kinőtte ezt a magamutogató öltözködési stílust. A zene szeretete megmaradt, a külsőségek nem.


Akiket még 30 környékén is ilyenben látok, azok általában a mindenhol alulteljesítő, mindenhonnan kibukó egyének, akik az égvilágon semmit nem értek el az életben. Munkanélküliek vagy van egy minimálbér környéki állásuk és legfeljebb csak a kamaszok körében menők, akik még úgy gondolják, már felnőttek és örökké "atomrokkerek" maradnak.

2017. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Pont erről van szó hogy nem mindenki akar épitkezésen culágerkedni!

Nem mindenki, szinte senki! És nem pont épitkezésről van szó, egyéb kétkezü munkáról ami nem éppen lapátolás mert ott van a fegyverműves, műszerész, stb.

Majd ha kihalnak ezek a szakmákat ápoló emberek akkor leszek Én kiváncsi rátok nagymenők mit fogtok kezdeni a kőrkiszúróval, csavarhúzóval, ráspollyal!


11! Hol lennél máshól mint az egyetemen! :))) behalok..

Na mindegy.

A 12-es jól megírta főleg az utolsó soraiba, ezen talán érdemes lenne elgondolkozni bakancsosék!

Én is metált hallgattam világ életembe de megtartottam az elegáns szalonképes megjelenést mert ahogy szokták írni senkinek semmi köze ki hogy öltözik , akkor ahhoz sincs hogy mit hallgat!

Miért kéne reklámozni?

2017. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ebből kár vitát csinálni.

Ha nem lennének mérnökök megnézném a két kezű munkások mit szerelnének össze vagy milyen terv alapján tennének össze bármit is.

Persze a fordítotja is igaz, tehát ebből a baromságot ne kezdjétek már el.

Utálok minden olyan embert aki lenézi a diplomásokat/vagy a szakmunkásokat.

Mondjuk nem azért de a diplomások csak azoknak a csőrét szúrja akik irigyek mert nekik nincs.

Ismerek nem diplomásokat akik nem mennek le ilyen szintre, mert teljesen eklégedettek a saját életükkel és szakmájukkal.

2017. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%

"és ha majd mindenki csak az egyetemen melegszik "


Hát ezaz, hogy jobb helyeken az egyetemen nem melegedni szokás hanem kőkeményen tanulni.

De bizos az orvosok is csak melegednek az egyetemeken és csak véletlenül tudnak mellékesen műteni(bárki megtenné, mi) vagy a mérnök is csak véletlenül tervez házat a fejek fölé, autókat a popók alá, meg még sorolhatnám.

fel kéne már fogni hogy a 2 tábor kiegészíti egymást.

Azért meg nem kell senkit lehurrogni mert nem akar építkezésen gájázni aprópénzért. senki nem önszántából trógerol ott hanem mert nincs más-vagy nem ért máshoz.

2017. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Azért ez durva, soha nem gondoltam, hogy egyeseket így kiakaszt egy női bakancs :O Én is bakancsot hordok télen, de nem azért hordom, hogy hű micsoda metálos vagyok, a többi ruhámból pl nem lehetne megmondani. Komolyan nem értem, mi olyan különös van ezen, teljesen ízlés dolga szerintem, hogy ki mit húz a lábára :D
2017. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Én arra próbáltam célozni, hogy a két tábor közül kihalóban van az egyik!

Mégpedig a szakmunkásoké.

Mivel ez ma már általános hogy mindenki egyetemre megy, csak hogy idézzek az előtem szoló kommentjéből.

Ez hová vezet? Hogy a mérnökurak terveznek, terveznek csak nem lesz ki megépítse!

Az rendben van hogy orvosok tanulnak mert őket becsülöm, csupán azokak ítélem el akik azért mennek holtszakmákat tanulni, hogy dicsekedhessenek a diplomával.

És hát igen van ez így kedves 16-os hogy valakit kiakaszt egy bakancsos nő főleg ha férfibakancsot visel mert a női valóban kecsesebb mint az acélbetétes .

Ez olyan mint ahogy nálatok is van aki kiakad ha egy férfi harisnyát visel vagy szűkfarmert, esetleg fecskét és nem az öregapám stílusú boxert!

Fura gondolom ha nőknek is beszólnak mert az van rendjén ha csak a fiúkat osztják, igaz? :)

2017. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%

Csak azt nem veszed figyelembe, hogy sok szakmunka az igazán holt szakma. Szakmunkás képzőbe ma már már eleve szinte csak az megy, aki valahol ki akarja húzni a tankötelezettsége végéig, nem pedig aki dolgozni akar. Ha be is jár, csak melegedni.


Aztán mi lesz, ha elvégzi? A gépesítés már addig jutott, hogy a legtöbb szakmunkát szinte teljesen kiváltotta. Ami meg maradt, az nem tudja felszívni a fölöslegessé vált munkaerőt.

2017. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

HalászRenáta2! (Amúgy kisé paradox, hogy elvileg férfi vagy és mindig női nick neveket választasz, de mindegy a te dolgod)


Nyugodjál már le, ne vergődjél itt!

Ha a kérdező bakancsot hord ahhoz egyáltalán nincsen semmi közöd.

Fáj neked egy nőn a vakancs látványa, vagy mi a fene bajod van?

De azért te női ruhákat hordasz (ami nem baj csak ez a támadás a részedről rohadt álszent dolog)


Amúgy én is a 10 sorosat ajánlom. Szerintem

sokkal jobban néz ki mint a 8 soros. De persze amelyiket te kényelmesebbnek találod azt vedd meg.


És

Van olyan egyetemista is aki tisztában van vele, hogy nem sokara fog menni a diplomájával, de mégis elvégzi az adott szakot mert nagyon érdekli. Pl én is tisztába vagyok vele, hogy nem sokra fogok menni a festőművész diplomával mégis a képzőművészeti egyetemre fogok felvételizni. Máshol el sem tudnám magamat képzelni. Szerintem ezzel még nagyon sokan így vannak rajtam kívül. Miért lenne baj ha valaki tanulni szeretne és nem egyből sódert lapátolni?

2017. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

18.

Akkor miért van hiány asztalosból, autószerelőből,gázkészülékszerőből és még sorolhatnám , de ezeket majd nyilván gépesítik szerinted és aki ennek tanult az nyilván melegedni járt be...

Úgy mint az elméleti fizikus, a nemzeközi kapcsolatok szak, és a többi.

De sebaj! Én örülök neki hogy ezek hiányszakmákká váltak , majd megoldják azok akik beletrompfolták a fiatalokba, hogy csak akkor leszel ember ha van diplomád és azok akik ezt el is hiszik.


19! Magyar Vagy? Ha igen akkor talán felhasználó név vagy ilyesmi az idegen szavak helyett nem??


Lehet semmi közöm de megnézném hány férfi néz majd rá úgy mint egy elegáns nőre mert igy max a Pridén hódítana a meleg csajok között..

Semmi értelme városba bohócot csinálni magunkból ha nőnek született valaki.


Ezek a buta egyetemisták! Megyek mert ez a divat, nem számít, hogy szögön fog lógni a diplomám , de lényeg hogy meg van. Majd anyú és apú eltart..

Látom te is hasznos tagja leszel a társadalmunknak, hajrá!

Majd a tőlem levont adóból támogat az állam ha kérsz segélyt.

De lényeg a diploma!!

Lehet tanulni nem azzal van a gondom, de mellette dolgozzál is és olyan szakmát tanulj amivel el tudod magad tartani!

Elhiszem hogy büdös a munka, a mai fiataloknak az! A javarészük senkiházi akiket a bányába zavarnám le dolgozni!

Nem csak a lapátolásból áll a munka, van műszrész, finommechanikai műszrész, fegyvermester, asztalos, ezek nem szégyelni való munkák de mind kihaló félben lévők a mai beteg szemlélet miatt amit látok sikeresen oltják a fiatalokba.

2017. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!